فقط چند ساعت تا پایان 20% تخفیف طراحی و ساخت تابلو باقی مانده است

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار و یا مغازه ات رو داری نگران قیمت نباش و همین الان با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر تماس بگیر!!

طراحی تابلو تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی خارجی، از ابزارهای مهم تبلیغاتی در صنعت تبلیغات هستند. این تابلوها معمولاً در محل‌های عمومی مانند خیابان‌ها، مراکز خرید، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و … نصب می‌شوند و به صورت مستقیم با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کنند.تابلوهای تبلیغاتی در انواع مختلفی مانند تابلوهای نئون، تابلوهای LED، تابلوهای روان، تابلوهای بک لایت و … ساخته می‌شوند و از مواد مختلفی مانند فلزات، پلاستیک، چوب و … تهیه می‌شوند.

دسترسی سریع به محتوای مقاله

استفاده ازطراحی تابلوهای تبلیغاتی در صنعت تبلیغات، برای جذب نظر و توجه مخاطبان و ارائه پیام تبلیغاتی در سطح بیشتری از محیط شهری و تجاری مفید است. در طراحی تابلوهای تبلیغاتی، از روش‌های چاپ دیجیتال و سیلک اسکرین استفاده می‌شود و از طرح‌ها و رنگ‌های جذاب و خلاقانه برای جذب نظر و توجه مخاطبان استفاده می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی، ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی مرسوم شده است و زیربنای اصلی اکثریت آنها بر مبنای حروف برجسته است که برای کاربردهای متفاوتی استفاده می شود که عبارتند از :

تابلو مغازه

تابلو فروشگاهی

تابلو شرکتی

با ورود دستگاه های پیشرفته حروف ساز، ساخت تابلوهای جدید و مدرن زیادی نسبت به گذشته مرسوم شده است.

دستگاه برش لیزری و دستگاه سی ان سی سبب شده که ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی سریعتر و بدون ایجاد لبه های نوک تیز و موج دار در ظرف مدت زمان بیست و چهار ساعته توسط گروه تابلوسازی سامان طراحی، پیاده سازی و نصب شود.

با ما همراه باشید تا شما را با انواع تابلوهای تبلیغاتی که می توانید در حوزه تابلوسازی آنها را سفارش دهید، آشنا کنیم .تابلوهای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند که در ادامه به صورت مختصر شما را با انواع آن آشنا خواهیم نمود.

تابلو تبلیغاتی پشت بامی

تابلو تبلیغاتی پشت بامی
تابلو تبلیغاتی پشت بامی

این نوع تابلوها برای نصب در نقاط مرتفع و پشت بام ها مناسب می باشند و به دلیل اینکه تابلوهای پشت بامی در ارتباط مستقیم با شرایط آب و هوایی هستند، آسیب پذیرند.  بنابراین برای زیرسازی این نوع تابلوها از پروفیل آهن استفاده می شود.

حروف برجسته ای که در تابلوهای پشت بامی استفاده می شوند از جنس چلنیوم، پلکسی و استیل ساخته می شوند.

از جمله عواملی که می بایست در طراحی و پیاده سازی تابلو پشت بامی به آنها توجه کرد عبارتند از :

الف ) نورپردازی تابلوهای پشت بامی

نورپردازی تابلو پشت بامی باید به گونه ای باشد که به دلیل ارتفاع زیاد، بتواند نظر هر بیننده ای را به خود جذب کند.

لذا می بایست با آشنایی نسبت به روانشناسی رنگ ها در تبلیغات، از ترکیب رنگ های زننده که از دوردست نیز بتواند نگاه مشتریان را جذب کند، استفاده نمود.

ب ) ابعاد و اندازه تابلوهای پشت بامی

بدلیل اینکه تابلو پشت بامی در مسافت و ارتفاع بالایی نصب می شوند، می بایست دارای اندازه و ابعاد بزرگتری باشند زیرا هر چقدر ارتفاع از زمین بیشتر می شود اجسام ریزتر به نظر می رسند.

بنابراین لازم است بزرگتر باشند تا توسط افراد روی زمین قابلیت مشاهده و خواندن محتوای تبلیغاتی را داشته باشند.

پ) قوانین و استاندارد های تعریف شده جهت نصب تابلو پشت بامی

توسط شهرداری و آژانس های تبلیغاتی یک سری آئین نامه جهت نصب تابلوهای تبلیغاتی مصوب شده اند که این آئیین نامه ها بیشتر تاکید بر تابلوهای نصب شده در فضای شهری و تابلوهای پشت بامی دارند.

ت) کیفیت تابلوهای پشت بامی

استفاده از ابزارها و متریال های باکیفیت در ساخت تابلو سبب شفافیت تابلو و افزایش میزان انتشار نور آن خواهد شد، مثلاً نوع لامپ های نورپردازی، زیرساز پروفیل آهنی و زمینه اصلی تابلو که می تواند با استفاده از کامپوزیت، ترموود و چوب پلاست باشد.

جنس حروف برجسته می تواند از نوع حروف برجسته استیل، حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته وکیوم و حروف برجسته چلنیوم باشد.

تابلو تبلیغاتی فلکسی

لایت باکس
مرکز ساخت تابلو لایت باکس و تابلو فلکسی

در این نوع تابلو رویه فلکس به راحتی تعویض شده و در صورتی که پس از یک مدت نیاز به تغییر طرح این تابلو داشته باشید به راحتی می توانید طرح آن را تغییر داده و به روز کنید.

معمولاً به صورت سالیانه مهتابی های استفاده شده در این نوع تابلو را تعویض می کنند . از تابلو فلکسی برای سر درب مغازه و شرکت ها، بیلبوردها و فروشگاه ها استفاده می شود.

تابلو فلکسی یکی از انواع تابلوهای چاپی است و شما می توانید هر گونه محتوا و یا تصویر را بر روی این تابلو به تصویر بکشید. در روشی جدید بین محتوای تبلیغاتی چاپ شده و زمینه ی فلزی فاصله ا ی ایجادد می شود که در آن فاصله لامپ های اس ام دی جاسازی شده و تابلو فلکسی به صورت تابلو نور اندریک به اجرا در می آید.

تابلو  تبلیغاتی چلنیوم

طراحی تابلو چلنیوم یکی از جدیدترین و پرمخاطب ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی است . تابلو چلنیوم به شیوه های متفاوت همچون موارد ذیل اجرا و پیاده سازی می شود:

تابلو تبلیغاتی چلنیوم ستاره ای

برای ساخت تابلو چلنیوم ستاره ای از دو ورق پلکسی گلس برای ساخت حروف، ورق پی وی سی برای ساخت زیرساز تابلو، لامپ های اس ام دی جهت نورپردازی تابلو، منبع تغذیه و کنترلر استفاده می شود.

تابلو چلنیوم ستاره ای و تابلو چلنیوم الماسی هر دو یک تابلو هستند اما نحوه نورپردازی آن سبب می شود تابلو نور متفاوتی از خود انتشار دهد و به همین دلیل با نام های متفاوتی شناخته می شود.

کار ساخت این تابلوها بدین شکل است که تابلوساز از دو پلکسی گلس در ساخت تابلو استفاده می کند و در هنگام ساخت تابلو، برش هایی بر روی پلکسی دوم ایجاد می نماید که این برش سبب شکست نور شده و آن را با توجه به نوع برش به شکل ستاره و یا الماس به تصویر می کشد.

تابلو تبلیغاتی چلنیوم کریستالی

تابلوی کریستالی نیز همچون تابلو الماسی و تابلو ستاره ای ساخته می شود اما علاوه بر ایجاد برش هایی جهت شکست نور، تابلو ساز دانه های کریستالی را بر روی پلکسی می پاشد که سبب می شود پس از روشن شدن تابلو، تیکه های شیشه ای همچون کریستال به چشم مخاطبان منعکس شود.

تابلو چلنیوم طلایی

در ساخت تابلو چلنیوم طلایی از پلکسی گلس طلایی رنگ با نور های طلایی بهره می برند این تابلو همچون طلا درخشان است و نظر هر مخاطبی را از دوردست به خود جذب می کند.

تابلو برجسته حروف چلنیوم

در ساخت تابلو چلنیوم از رویه پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم استفاده می شود . لبه های چلنیوم از جنس آلومینیوم بوده و زیبایی فوق العاده ای دارند.

این نوع تابلوها را با دستگاه های تمام اتوماتیک و توسط دستگاه های سازنده حروف جلنیوم و دستگاه لیزر و سی ان سی می سازند. جنس آلومینیومی این نوع حروف باعث شده به راحتی بتوان هر نوع طرحی را بر روی آن پیاده سازی نمود.

تابلو سه بعدی وکیوم

تابلو ترمووود وکیوم
تابلو ترمووود وکیوم

تابلو تبلیغاتی وکیوم به کلیه حروف برجسته ای اطلاق می شود که با استفاده از حرارت بر روی پلکسی و در قالب چوبی پرس می شود . در ساخت این نوع تابلوها از رنگ های متنوع و طرح های فانتزی استفاده می شود.

تابلو حروف برجسته سه بعدی

در ساخت تابلو حروف برجسته می توان هر گونه حالت و یا انعطافی که تمایل دارید را بر روی حروف برجسته سه بعدی اجرا و پیاده سازی کنید.

تابلو تبلیغاتی فلزی

زمانی که ساخت تابلو با استفاده از آلیاژهایی همچون آهن، مس، روی، برنج و برنز ساخته شود، تابلو فلزی نامیده می شود.

فلزات مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و تیرگی رنگ ندارند، به همین دلیل از ورقی به نام استیل رونمایی شد تا علاقمندان به سفارش تابلو فلزی بتوانند تابلویی بدون تغییر رنگ را سفارش دهند.

با این حال هنوز هم هستند کسانی که تابلو فلزی را نسبت به دیگر تابلوها ترجیح می دهند هم به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و هم به دلیل قیمت مناسب.

حروف برجسته ای که در این تابلوها به کار می رود از جنس فلز یوده و از این رو نور را از خود عبود نمیدهد، برای نورپردازی در این نوع تابلوها از سطح پایه ای استفاده می کنند.

پایه باعث ایجاد فاصله ای از سطح شده و در این فضا لامپ های smd را قرار می دهند و می توانید یک تابلو فلزی با نور به نام تابلو فلزی نور مخفی یا بک لایت داشته باشید.

تابلو تبلیغاتی استیل

انواع مختلفی از حروف استیل همانند حروف استیل طلایی براق، طلایی خش دار، نقره ای براق، نقره ای خش دار، دودی و مسی موجود است.

در گذشته از آلیاژی از جنس برنز یا برنج برای ساخت تابلو فلزی استفاده می شد، برنز و برنج به مرور سیاه شده و نیاز به پرداخت دارند، اما در حال حاضر از استیل برای حروف برجسته این نوع تابلو، به دلیل عدم تیرگی و تغییر رنگ استفاده می شود.

ورق استیل در طرح ها و رنگ های متعدد تولید و روانه بازار می گردد . با پیشرفتهایی که در زمینه ساخت تابلو استیل فراهم شده است، امروزه تابلوهای استیل به سه شکل متفاوت قابل اجرا هستند که عبارتند از :

تابلو استیل بدون نور

در این مدل از تابلو امکان استفاده از نور نیست و فقط حروف استیل به شکلی برجسته بر روی زیرساز که می تواند از نوع پی وی سی، کامپوزیت و یا ترموود باشد اجرا می شود . این مدل از تابلو استیل مناسب برای مکانهایی است که محیط نور کافی برای نمایش تابلو را دارد.

تابلو استیل دوغی

در ساخت تابلو استیل دوغی از پلکسی مات یا دوغی به شکلی تلفیقی با ورق استیل استفاده می شود.

تابلو استیل نور اندریک

نور اندریک یا نور مخفی خاصیتی است که سبب تابش یک نور کم رنگ به زمینه تابلو می شود.

با اجرای این روش حروف برجسته علناً نوری از خود منتشر نمی کنند بلکه نور از زیر حروف به زمینه تابلو می تابد و این مدل نورپردازی به دلیل جاسازی لامپ های اس ام دی بین حروف و زمینه تابلو استیل است.

تابلو تبلیغاتی استیل

تابلو تبلیغاتی استیل پایه مفتول

تابلو استیل ستاره ای

تابلوهای حروف برجسته استیل ستاره ای یا استیل لبه پانچ یکی از مدل های حروف برجسته استیل می باشند . لبه های حروف در این روش با استفاده از پانچ سوراخ می شود و نحوه پانچ کردن لبه ها طوری است که وقتی اس ام دی ها روشن می شوند نقاط ستاره ای مانند از لبه های حروف به نمایش در می آید.

تابلو پلاستیک

تابلو پلاستیک
تابلو حروف برجسته پلاستیک

تابلو پلاستیک نیز یکی دیگر از تابلوهای ترکیبی است که حروف برجسته مندرج بر روی آن با ادغام ورق پلکسی گلس و استیل ساخته می شود . در واقع رویه حروف از پلکسی و لبه ها از استیل هستند.

تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک تابلویی است که از نوعی پلاستیک بنام پلکسی گلاس ساخته می شود.

تابلوسازی حروف پلاستیک یا پلکسی

در ساخت این نوع تابلو از طلق های پلکسی گلاس در رنگ های متفاوت استفاده می شود . در ساخت تابلو نئون پلاستیک هم رویه و هم لبه ها، با استفاده از ورق های پلکسی گلاس ساخته می شوند . این ورقها قادرند نور را به صورت یکنواخت انتشار دهند.

نوع دیگری از تابلو نئون نیز وجود دارد که بسیار پراستفاده است و از سوی اصناف و کسبه مورد سفارش زیادی واقع می شود و نام آن تابلو نئون شیشه ای است.

حروف نئون شیشه ای با استفاده از شیشه های خام و سپس حرارت دهی آنها شکل می گیرند . تابلو نئون شیشه ای پس از شکل دهی حروف، با پرکردن گاز نئون و برخی افزودنی ها جهت تولید نور رنگی و با اتصال به الکترود از خود نور تولید می کنند.

تابلو پیکسلی

زیرساز و حروف برجسته تابلو پیکسلی با قرارگیری پیکسلهایی در کنار هم که قابلیت برنامه ریزی دارند، شکل می گیرند و به راحتی می توان انواع افکت های نوری با رنگ های متعدد را در تابلو پیکسلی به نمایش گذاشت.

تابلو ترموود

اگر به دنبال سفارش یک تابلو هستید که برای محیط تجاری شما فضایی دلنشین همچون طبیعت را به تصویر بکشد و جلوه ای جذاب، مدرن و کلاسیک توام با آرامش طبیعت بکر را فراهم سازد، تابلو ترموود برترین گزینه برای انتخاب است.

تابلو بنری

یکی دیگر از تابلوهای چاپی که در حوزه چاپ و تبلیغات اجرا می شود تابلو بنری است . این تابلو توسط دستگاه چاپ بنر به شیوه های متعدد همچون بنر عرض 3 متر، بنر عرض 5 متر، بنر دو طرفه، لمپوست بنر، بنر سولیت و بنر شبرنگ اجرا و پیاده سازی می شود.

لمپوست بنر

بنرهای کوچکی هستند که توسط یک سازه که اجزاء سازنده آن براکت، بازوهای نگهدارنده، ستون و فونداسیون است، به اجرا در می آیند.

شما می توانید تصاویر چاپی در بنر را به صورت چاپ یک طرفه یا دو طرفه به نمایش بگذارید و قابلیت نصب به صورت دو وجهی و چهار وجهی دارد.

تابلو کامپوزیت

هر تابلویی که سفارش می دهید چه تابلو مغازه، چه تابلو فروشگاهی و چه تابلو شرکتی، اگر در زیرساز آن از ورق های کامپوزیت استفاده شده باشد به تابلو کامپوزیت مرسوم است . حال می خواهد هر نوع حروف برجسته ای بر روی آن اجرا شده باشد.

تابلو لاسوگاسی

نوعی دیگر از تابلوهای حروف برجسته است اما نحوه چیدمان لامپ ها در آن متفاوت است و برای نورپردازی آن از لامپ های 12 یا 24 ولتی استفاده می شود.

در ساخت تابلو لاسوگاسی، لامپ ها با فواصل بیشتری که کاملاً محسوس است در کنار یکدیگر جاسازی می شود و از مزیت های اصلی آن امکان اجرای افکت های نوری متفاوت در هر کاراکتر به صورت مجزا است.

تابلو پولکی

از ترفندهای جدیدی که جهت زیباسازی تابلوهای حروف برجسته بکار برده می شود قرار دادن نوعی پلاستیک به نام تایل در بخش زیرین حروف برجسته است.

تایل می تواند حاوی اشکال هندسی متفاوت باشد که این اشکال حالتی لغزان دارند و این لغزندگی به دلیل ایجاد فضایی در بالاترین قسمت آن است.

علاوه بر اینکه استفاده از تایل ها سبب لغزیدن اشکال هندسی در جای خود می شود از درخشندگی خارق العاده ای برخوردار است و می تواند فراهم کننده یک تابلو جذاب و خیره کننده باشد.

تابلو پانچی

یه طور کل پانچ به عمل سوراخ کاری سطوح اطلاق می شود . در تابلوسازی نیز برای شکیلتر و زیباتر شدن تابلو از عمل پانچ استفاده می شود.

می توان با استفاده از دستگاه مخصوص پانچ رویه و لبه های حروف را سوراخ کاری کرد تا نور اس ام دی ها از بخش های سوراخ شده به چشم مخاطبان منعکس شود و جذابیت بیشتری برای تابلو به ارمغان بیاورد.

تابلو رینگی

تابلو حروف استیل رینگی
تابلو حروف استیل رینگی

متریال های متعدد نظیر استیل، پلکسی گلس و چلنیوم را می توان با استفاده از دستگاه مخصوصی به شکل رینگ که حاوی اشکال هندسی متفاوتی است برش داد. حالت رینگی بر روی لبه حروف پیاده سازی شده و سبب انعکاس نور از قسمت های رینگ شده می شود.

تابلو ال ای دی

یکی از تابلوهای پشت بامی، تابلوهای خیابانی، تابلوهای ویترینی و تابلو مغازه که به وفور از آن برای معرفی برند، نام محصولات و شکل محصولات استفاده می شود، تابلو ال ای دی است.

ال ای دی یک نوع تابلوی دیجیتالی است که به دو شکل آفلاین و آنلاین و به دو شیوه سالنی و محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کل تابلو ال ای دی به دو دسته تقسیم می شود :

1) تابلو ال ای دی ثابت

منظور از ثابت بودن تابلو، عدم اجرای انیمیشن های نوری است . در واقع با تابلو ال ای دی ثابت فقط می توانید برای محتوای تبلیغاتی خود افکت های نوری متفاوتی که ثابت هستند و حرکت نمی کنند به نمایش بگذارید.

2) تابلو ال ای دی روان

اگر به دنبال زیبایی هستید تابلو ال ای دی روان را سفارش دهید زیرا شما می توانید با سفارش این تابلو محتوای تبلیغاتی و اشکال تبلیغاتی خود را با افکت های نوری متعدد و انیمیشن های مختلف به نمایش بگذارید.

تلویزیون شهری

نوعی از ال ای دی با ابعاد بزرگ است که می تواند در خیابان ها با اجرای فونداسیون، بر روی پشت بام ها و یا بین دیوارها به کار گذاشته شود. تلویزیون شهری به دو شکل آفلاین و آنلاین جهت تبلیغات و اطلاع رسانی های عمومی کاربرد دارد.

بیلبورد ها

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغات چاپی که در حوزه تابلوسازی به اجرا در می آِید، بیلبورد است . بیلبورد سازه ای عظیم الجثه است که برای نصب، نیاز به اجرای فونداسیون دارد.

محتوای تبلیغاتی بیلبوردها اکثراً جذاب هستند و بخشی به عنوان فرابیلبوردی دارند که می توان با یک ایده یک تصویر فراموش نشدنی را به تصویر کشید . بیلبوردها یکی از تاثیرگذارترین نوع از ابزارهای تبلیغاتی هستند به شرط آنکه در موقعیت، مکان و زمان مناسب نصب شوند.

استرابورد تبلیغاتی

استرابوردها نیز جثه ی بزرگی دارند اما بزرگی آنها به اندازه بیلبورد ها نیست و یک سازه با ابعاد 3*4 است که برای ایستایی نیاز به اجرای فونداسیون دارند.

اجزاء سازنده استرابورد شامل فک بالا و پایین جهت جلوگیری از چروک شدن آن، گیره های چپ و راست برای ثابت نگه داشتن بنر، ستون اصلی برای نصب بنر و زیرساز فلزی، پلیت و فونداسیون کف و نردبان تردد پشت سازه می باشد.

تابلو حکی

حک معمولاً بر روی فلزات انجام می پذیرد و بیشتر جهت شرکت ها و معرفی بخش های متعدد آن کاربرد دارد.

تابلو راهنما

تابلو راهنما، تابلویی جهت هدایت افراد در مکان های عمومی، تجاری و ساختمانهای خصوصی می باشد . به هر کجا که بنگرید یک تابلو راهنما می بینید.

این تابلو می تواند یکی از تابلوهای راهنمایی رانندگی باشد یا تابلوهایی همچون تابلو اسامی کوچه ها و خیابان ها، تابلو ورودی، تابلو خروج اضطراری، تابلو سالنی، تابلو راهنمای طبقات، تابلو شماره اتاق، تابلو اسامی کارکنان و دیگر تابلوها و هدف از سفارش و ساخت چنین تابلوهایی جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی افراد است.

تابلو یونولیتی

اگر به دنبال یک تابلوی ارزان قیمت هستید که به شکل حروف برجسته به اجرا درآمده باشد، تابلو یونولیتی که با استفاده از نوعی یونولیت با دانه های ریز ساخته می شود برترین گزینه است. یونولیت در رنگ های مختلف رنگ آمیزی شده و به اجرا گذاشته می شود.

یونولیت رنگ سفید دارد اما شما به راحتی می توانید با استفاده از رنگ های آکریلیک یا پلاستیک روی آنها را به رنگ دلخواه خود رنگ کنید . تابلو یونولیتی برترین گزینه برای سفارش تابلو نمایشگاهی و تابلو سالنی است.

تابلو لایت باکس

از تابلوهایی است که محتوای تبلیغاتی در آن توسط چاپ فلکس، چاپ بک لایت و یا دیگر چاپ ها، انجام می پذیرد و به دو شکل باقاب و بدون قاب و به صورت آویز، ایستاده و دیواری کاربرد دارد.

استند تبلیغاتی

استندها کاربردهای زیادی در فضای بیرون و محیط کاری دارند و از انواع استندها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • استند رول آپ
 • استند رومیزی
 • استند زمینی یا ایستاده
 • استند ایکس
 • استند جا کاتالوگی
 • استند چرخشی
 • استند کراس
 • استند خرچنگی
 • استند تلسکوپی
 • استند فلکه ای
 • استند چوبی
 • استند فلزی
 • استند بامبو
 • استند اداری

هر کدام از استندهای نام برده شده کارکردهای مختص به خود را دارند.

تابلو تبلیغاتی دیجیتال

تابلو منو دیجیتال
ساخت تابلو منو دیجیتال با بهترین متریال و کیفیت بالا

تابلو دیجیتال تابلویی است که به راحتی می توان محتوای نمایشی آن را با تبلیغات جدیدتر جایگزین نمود . برای اجرای این نوع از تابلوها نیاز یه سیستم چند رسانه ای الکترونیکی داریم.

این سیستم ها جهت اجرا نیاز دارند به اینترنت وصل شده و سپس از طریق وب به سیستم مدیریت محتوا متصل شوند تا بتوانیم آن را از راه دور کنترل کنیم و محتوای تبلیغاتی را بر روی صفحه نمایش دیجیتالی همچون ال ای دی، ال سی دی و پلاسما به نمایش دربیاوریم.

قیمت انواع تابلوهای تبلیغاتی

اگر بخواهیم کلی بگوییم قیمت تابلوهای تبلیغاتی بر مبنای متر محیط تابلو محاسبه می شود اما دیگر مواد نظیر موارد ذیل نیز در افزایش یا کاهش قیمت تابلو تبلیغاتی تاثیرگذارند :

جنس متریال هایی که در ساخت حروف برجسته مندرج بر روی تابلو بکار می روند.

نوع زیرساز که امکان دارد با استفاده از ورق کامپوزیت، ورق پی وی سی، چوب ترموود، شیشه و سنگ باشد.

 • قاب دار یا بدون قاب بودن تابلو
 • نوع لامپ های اس ام دی که توسط برندهای متعدد تولید می شود.
 • پلکسی و نوع برند تولید کننده آن
 • کنترلر
 • منبع تغذیه
 • خنک کننده
 • تایمر

 

نگران قیمت طراحی و ساخت تابلو نباش, ما کنارتون هستیم 🙂

راستی میتونی کارشناس حضوری رایگان هم درخواست کنی!!

کارشناسان خبره, شرکت بین المللی تابلوسازی نشان شهر در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان و برآورد قیمت طراحی و ساخت بهترین تابلو تبلیغاتی به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی مفید

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار یا خدماتت رو داری اصلا نگران قیمتش نباش….

مشاوره رایگان دریافت کن
02188300886
09125725622

اشتراک گذاری این مطلب

برخی نمونه کار های ما
keyboard_arrow_up