ساخت تابلو استیل شرکت

تابلو شرکتی به تابلوهایی گفته میشود که پشت درب ورودی (شرکت – مطب –دفتر- ورودی ساختمان –لابی و…) نص میشود و انواع مختلفی دارد.

سایز تابلو استیل شرکت

تابلوهای شرکتی را بسته به سایز و نوع آن میتوان به صورت های متفاوتی اجرا کرد؛ برای مثال: کوچکترین سایز آن، سایز ورق 4A می باشد (سایز 30*20) که میتواند به چند شکل اجرا شود.

نکته فنی :سایز A4 چون کوچکترین سایز میباشد قابلیت اجرا در آن محدود بوده و به حالت های زیر دسته بندی میشود.

پلاک استیل ساده

پلاک استیل ساده داری دو رنگ طلایی و نقره ای می باشد که هر کدام به دو صورت خش دار یا مات و براق یا آینه ای موجود می باشد.

که به دو صورت اجرا میشود اول به صورت مسطح یا فلت و حالت دوم به صورت لبه دار، پلاک لبه دار لبه های اطراف آن یک سانت تا دو سانتی متر به داخل خم میشود.

تابلو سردر مغازه

محاسبه قیمت دقیق طراحی تابلو

جهت دریافت مشاوره رایگان و محاسبه قیمت دقیق طراحی تابلو میتوانید با کارشناسان نشان شهر در ارتباط باشید و 20 % تخفیف طراحی دریافت کنید.

پلاک استیل با قاب چوبی

این نوع تابلو مثل تابلوی قبلی میباشد با این تفاوت که یک قاب چوبی به پشت کار اضافه می شود.

پلاک استیل پلکسی

این نوع تابلو نیز مانند حالت اول می باشد با این تفاوت که یک پلکسی با رنگ دلخواه مشتری به پشت آن اضافه می شود.استیل در رنگ طلایی و نقره ای و پلکسی در تمامی رنگ ها موجود می باشد.

تابلو شرکتی تابلو مولتی استایل

این تابلو نسبت به تابلو استیل قیمت مناسبتری دارد و مانند استیل در دو رنگ طلایی و نقره ای خش دار و براق موجود میباشد و به صورت های مولتی ساده –مولتی حک خورده-مولتی با پلکسی –مولتی با قاب چوبی-مولتی با پلکسی ساخته میشود

تابلو شرکتی پلکسی با چاپ استیکر

در این نوع تابلو جنس زیر کار از پلکسی گلس می باشد و رویه کار از جنس استیکر چاپ خورده میباشد.

نکته مهم در این نوع تابلو به این دلیل نمیتوان جنس رویه تابلو را پلکسی گلس استفاده کرد که سایز A4 بسیار کوچک بود و نوشته های روی تابلو بسیار کوچک میشود و نمیتوان آنرا به خوبی برش و مونتاژ کرد البته در صورتی که جروف روی تابلو محدود و کم باشد میتوان از پلکسی نیز استفاده کرد.

نمونه تابلو سردر مغازه

نگران قیمت طراحی تابلو نباش ...ما هواتو داریم

با کارشناسان نشان شهر تمای بگیر

تابلوسازی نشان شهر بعد از سفارش مشتری ابتدا کار طراحی تابلو را انجام داده و طرح برای مشتری ارسال میگردد. تابلوسازی بعد تایید طرح توسط مشتری مراحل ساخت تابلو را به ترتیب آغاز کرده و در نهایت کار ساخت در زمان تعیین شده به اتمام میرسد، و در محل مورد نظر نصب و اجرا می گردد

طراحی تابلو مغازه مدرن

پلکسی حک خورده

در این نوع تابلو جنس زیر کار پلکسی گلس میباشد و نوشته ها یا طرح مورد نظر روی طلق پلکسی توسط دستگاه لیزر حک بر روی طلق حک میشود.

زیر کار میتواند هر رنگی باشد اما حک روی آن به رنگ سفید میشود؛ دراین توع تابلو از نور نیز میتوان استفاده کرد که به آن پانتوگراف نیز میگویند.

تابلو فلزی سی ان سی شده

در این نوع تابلو زیر کار ار جنس فلز میباشد که این نوع فلز میتواند از جنس آهن بی رنگ یا رنگ شده باشد، رنگ به دلخواه مشتری و یا فلز استیل به رنگ های طلایی ونقره ای موجود میباشد.

فلز توسط دستگاه سی ان سی برش میخورد و یک طلق پلکسی از پشت به جای حروف چسبیده میشود همچنین میتوان حروف را از رو 3 میل بزرگتر کرد و روی  آن چسباند

تابلو های شرکتی سایز A4

تا به این جا تابلوهای سایز A4 را بررسی کردیم که در آن محدودیت اجرا وجود داشت اما از سایز A3 به بالا محدودیتی در ساخت تابلوهای شرکتی وجود ندارد.میتوان با استفاده از متریال های متفاوت انواع متفاوتی از تابلو ها را ساخت که علاوه بر تابلو های گفته شد تابلوهای زیر را نیز میتوان اجرایی کرد.

تابلو شرکتی تمام پلکسی

در این نوع تابلو علاوه بر رویه کار (حروف نوشته یا لوگو) زیرکار تابلو نیز از جنس پلکسی گلس می باشد.پلکسی گلس در ضخامت های( 3-4 -6 -10 )میلی متر استفاده میگردد.

در این نوع تابلو از ترکیب استیل و پلکسی استفاده می شود؛ این نوع تابلو  انواع متفاوتی دارد که می توان از هر دو جنس به عنوان زیرکار و رویه کار استفاده کرد.لازم به ذکر است به دلیل ضخامت 1 میلی متری فلز استیل این متریال با پلکسی 3میل شفاف جهت استقامت بیشتر دوبل می شود، که ضخامت آن به 4 میلیمتر افزایش می یابد.

تابلو شرکتی استیل

در این تابلو رویه و زیرکار هردو از جنس استیل هستند.فلز استیل دارای رنگهای طلایی –نقره ای – رزگلد(مسی)-دودی رنگ  می باشد.رنگهای رزگلد(مسی)و دودی رنگ بدلیل مصرف پایین و سخت موجود شدن دارای قیمت بالاتری از بقیه رنگها می باشند.

تابلو حک چوبی

در این نوع تابلو زیرکار از جنس چوب می باشد و متن نوشته ویا لوگو روی چوب توسط دستگاه لیزر حک می شود.لازم به ذکر است قسمتهای  حک شده توسط دستگاه به رنگ سیاه درخواهد آمد.حک را روی همه ی سطوح چوبی صاف تا سقف20 میلی متر می توان انجام داد.

نکته :تمامی تابلوهای یادشده بالا مسطح (فلت) بوده و بوسیله پایه های فاصله انداز (جداکننده)از دیوار (اسپیر-فیکسچر-فلنچ) و یا بصورت پشت چسب  نصب می گردند.

در این قسمت به تابلوهای برجسته یا به اصطلاح لبه دار(کاوردار) خواهیم پرداخت.

این نوع تابلو زیرکار آن پلکسی می باشد و میتوان آن را به  دو صورت با نور یا بدون نور اجرا کرد.

رویه کار میتواند از جنس پلکسی استیل و چاپ استفاده شود، باید توجه داشت هنگامی که از استیل استفاده شود قسمت هایی که استیل نصب شده، نوری رد نمیکند و از اطراف آن نور خواهیم داشت.

باید پلکسی زیر کار رنگی انتخاب کنیم که قابلیت رد شدن نور را داشته باشد به طور مثال پلکسی سفید قابلیت رد کردن نور را دارد اما پلکسی مشکی خیر، اما میتوان راهکار دیگری انجام داد، اینکه یک دورگیری یا کانتور به حروف بدهیم که از حاشیه آن نور رد شود و نور از دور آن دیده میشود.

در این نوع تابلو هنگامی که از چاپ استفاده شود به آن لایت باکس گفته میشود برای اطلاعات جامع تر به بخش تابلو لایت باکس مراجعه فرمایید .

نکته : لبه کار میتواند از یک سانتی متر تا 20 سانتی متر باشد و در صورت نورداربودن لایت باکس از 6 سانتی متر تا 12 سانتیمتر متغییر و به انتخاب مشتری می باشد.

جنس تابلو مغازه مدرن

از نمونه پروژه های نشان شهر عبارتنداز : ساخت تابلوهای زیبا سازی و تامین اجتماعی با بسیاری از شرکتهای خصوصی مانند جگوار، لکسوس، بنز، هیوندا، کیا، BMW و نیز ساخت تابلوهای بیمارستان ها در تهران و شهرستان ها،ساخت تابلوهای هتل ها در تهران و شهرستان ها، ساخت تابلوهای بانک ها در تهران و شهرستان ها ، ساخت تابلوهای دانشگاه ها در تهران و شهرستان ها و ساخت تابلوهای بیمه ها در تهران و شهرستان اشاره نمود

پیشنهاد میکنم این مطالب رو هم بخونی…

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن تابلو مغازه مدرن یکی از مهم‌ترین عناصر تبلیغاتی در مکان‌های عمومی است که به صورت چاپ دیجیتالی یا حتی پلاتر بر روی مواد مختلفی مانند چلنیوم، پلکسی، فلزی و غیره ساخته می‌شود. این تابلوها معمولاً شامل نام و نشانی مغازه، برند و لوگوی شرکت، محصولات و خدمات ارائه شده در مغازه و...

تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک عشق به رنگارنگی و جذابیتی که تابلو نئون پلاستیک به دنیای تبلیغات و نمایشگاه‌ها می‌بخشند، بدون دلیل نیست. آنها هر نوع کسب و کاری را می‌توانند به نمایش بگذارند.هنگامی که به خیابانها و معابر نگاه می‌کنیم، نمی‌توان به این تابلوهای براق و دلنشین بی‌توجه ماند. آنها با نمایش پیام‌ها و نمادهای منحصربه‌فرد،...

تابلو پولکی

تابلو پولکی تابلو پولکی یکی از نوع‌های تابلوهای دکوراتیو است که ظاهر شیک و جذابی دارد و می‌تواند به دکوراسیون داخلی منازل و ادارات شیکی ببخشد. برای ساخت تابلو پولکی طلایی، ابتدا باید یک تابلوی چوبی یا MDF با ابعاد مورد نظر تهیه کنید. سپس با استفاده از یک نوار پولکی، سطح تابلو را به...

تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم الماسی صنایع متعددی که مرتبط با کسب و کارهای مختلف هستند هر روز متحول می شوند و تکنیک ها و ترفندهای خاصی برای ساخت انواع کالاها و ارائه خدمات رونمایی می شود که این تکنیک منجر به ساخت ابزارها و کالاها می شود که همگام با دنیای مد هر روز پیشروی هایی دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.