تابلوسازی

تابلوسازی حرفه ای در نشان شهر یک تخصص ویژه است که  تلفیقی از هنر و خلاقیت را در طراحی بهترین تابلوهای تبلیغاتی به رخ می کشد. این روزها صنعت تابلوسازی تهران شاهد تغییرات اساسی و بزرگی بوده و با نشان شهر میتوانید این تغییرات را با چاشنی هنر و خلاقیت را به تابلوهای خود اضافه کنید.

میتونی همین الان از 20% تخفیف تابلوسازی تهران بهرمند بشی!

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

خدمات تابلوسازی در نشان شهر چیست؟

استفاده از بهترین ملزومات تابلوسازی در نشان شهر

تابلوسازی نشان شهر یکی از بهترین و مجهزترین تابلوسازی ها محسوب می شود. این شرکت دارای بهترین ملزومات تابلوسازی مانند دستگاه های مدرن و پیشرفته ( CNC ، لیزر و … ) برای ساخت و تولید حروف برجسته و انواع تابلو تبلیغاتی است. ماشین آلات و ابزار مدرن سبب سرعت عمل در کار و پایین آمدن هزینه و در مقابل بالا رفتن کیفیت ساخت می شود.

از مهمترین روش های تبلیغاتی تابلوسازی ، ساختَ تابلوهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی می باشد که اصناف مختلف برای جلب توجه مخاطبین از آن بهره می گیرند. به عنوان مثال: تابلو مغازه ، تابلو فروشگاه ، تابلو کافه و تابلو رستوران ، تابلو سردر ادارات ، تابلو سردر شرکت ها ، تابلوهای مجتمع تجاری ، تابلو راهنما ، تابلو حروف برجسته را می توان نام برد.

از من بپرس
کارشناس حضوری

در موردخدمات تابوسازی در شرکت نشان شهر بیشتر بدانید…

خدمات تابلوسـازی

خدمات تابلوسازی شامل ساخت تابلو تبلیغاتی با بالاترین کیفیت ساخت و متریال مصرفی، در کمترین زمان است. با پیشرفت تکنولوژی و روش های تبلیغاتی کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای بهتر دیده شدن روی به ساخت تابلو تبلیغاتی آوردند.

 • خدمات تابلوسازی شامل طراحی، ساخت، نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی : این خدمات توسط تابلوسازان یا شرکت‌های تابلوسازی ارائه می‌شوند. برخی از خدمات تابلوسازی عبارتند از:
 • مشاوره در طراحی: تابلوسازان معمولاً با مشتریان خود برای طراحی تابلو همکاری می‌کنند. آن‌ها مشاوره در مورد طرح و رنگ‌های مناسب، ابعاد مناسب و مواد استفاده شده در ساخت تابلو را ارائه می‌دهند.
 • ساخت تابلو: پس از طراحی، تابلوسازان تابلو را با استفاده از مواد مناسبی مانند فلز، پلاستیک، چلنیوم، شیشه و … ساخته و در صورت نیاز آن را نورپردازی می‌کنند.
 • نصب تابلو: پس از ساخت، تابلوسازان تابلو را در محل مورد نظر نصب می‌کنند. این شامل نصب تابلو بر روی دیوار، پایه، سقف و … می‌شود.
 • تعمیر و نگهداری: تابلوسازان همچنین خدمات تعمیر و نگهداری تابلو را نیز ارائه می‌دهند. این شامل تعمیر نورپردازی، تعویض قطعات آسیب دیده و پاکسازی تابلو می‌شود.

خدمات تابلوسازی در صنعت تبلیغاتی بسیار مهم هستند و برای تبلیغات موثر، تابلوهای جذاب و با کیفیت لازم است.تابلوسازی در جهان به عنوان یک اصل مهم در تجارت و کسب و کار، چه در دوران باستان و چه در حال حاضر بوده است. با مطالعه تاریخچه تابلوهای تبلیغاتی به این مطلب خواهیم رسید که بخش اعظمی از ارتباطات انسانی را شکل می‌داده است. تابلو در زبان لاتین به نام sign می باشد و ریشه لغوی آن نشانه یا علامت می باشد.

رومی‌ها جز اولین تمدن بودند که تابلو را به رسمیت شناخته و اولین سیستم تابلوهای جاده‌ای را برای نشان دادن مسیر و جهت حرکت معرفی کردند.

متریال مصرفی در زمان های گذشته و دوران باستان برای ساخت تابلو از آهن و طلا بوده است و تابلوهای تبلیغاتی و راهنما بیشترین توجه را به خود جلب می‌کردند. در سال ۱۳۹۳ پادشاه ریچارد دوم قانونی را وضع کرد که در آن ذکر شده بود باید همه ی بارها و فروشگاه ها دارای یک تابلوی مغازه باشند. نتیجه این قانون خلق و پیدایش انواع تابلوهای تبلیغاتی بسیار خلاقانه و غیر معمول بودند.

به طوری که صاحبان مغازه ها اطمینان می دادند که اسامی آن ها برای اهداف تبلیغاتی بالای درب بصورت تابلو مغازه قرار گیرد.

ساخت اولین تابلوهای تبلیغاتی توسط تابلوسازی در تهران

تولید روزنامه و دادن آگهی به روزنامه ها جهت تبلیغات در اواسط دهه ۱۸۰۰ اتفاق افتاد. این همزمان بود با اختراع روشنایی و برق و لامپ های گازی که یک فناوری جدید حساب می آمد.

در سال ۱۹۲۹ یک فروشنده اتومبیل در آمریکا اولین تابلوهای تبلیغاتی از جنس نئون را سفارش داد.

ساخت تابلو با لوله نئون یک اختراع جدید بود که می‌توانست به فرم های مختلفی شکل پیدا کند. کم کم این نوع تابلو در کل جهان و قاره ها گسترش پیدا کرد. و به عنوان یک تابلو مغازه شناخته شد.

تابلوهای تبلیغاتی و تابلوسازی در ایران

تابلوسازی استفاده از تابلوهای تبلیغاتی جهت معرفی محصولات و یا معرفی مغازه و کسب و کار از سال ۱۳۴۰ در ایران شروع کرد. در این زمان انتقال پیام های تبلیغاتی به عهده خوشنویسان و خطاطان بود که پیام های مردم را مستقیم بر روی شیشه و بنر یادداشت می کردند. این روند سال ها ادامه داشت تا اولین بار تکنولوژی تابلو فلکسی و تابلو نئون به عنوان تابلو مغازه و تابلو تبلیغاتی وارد بازار ایران شد.

تابلوهای فلکسی اولین تابلو پیشرفته در ایران

فلکسی نوعی متریال منعطف است که در ابتدا پیام های تبلیغاتی را به صورت استیکر بر روی آن می چسبانند. به طوریکه تابلوساز و استادان تابلوسازی حروف و نوشته ها را با دست برش داده و بر روی تابلو فلکس قرار می دادند.

پس از مدتی با وارد شدن تکنولوژی چاپ، طرح های تبلیغاتی بر روی فلکس ها چاپ می‌شد و به خاطر قابلیت نورپردازی خیلی سریع در کل ایران گسترش پیدا کرد و جز اولین تابلوهای تبلیغاتی پیشرفته در ایران شد. به غیر از آن تابلو نئون شیشه ای نیز به عنوان یک گزینه دیگر جهت ساخت تابلو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ولی به خاطر زمان‌بر بودن این تابلوها و شکستگی زیاد آن و مشکلات دیگر بعد از ورود فلکسی و تابلو حروف برجسته چلنیوم ، از محبوبیت تابلو نئون شیشه ای کاسته شد، ولی در این چند سال اخیر مخاطبین زیادی به استفاده از این نوع تابلوها اشتیاق نشان داده و دوباره جز تابلوهای پر کاربرد بخصوص برای تابلو مغازه ، تابلو کافه ، تابلو رستوران ، تابلو بوتیک و .. قرار گرفته است.

ورود حروف برجسته به صنعت تابلوسازی در ایران

پس از تابلوهای فلکسی، تکنولوژی تابلو حروف برجسته وارد ایران شد. در تابلوهای فلکسی کل طرح بوسیله چاپ بر روی فلکس قرار می گرفت و بعد از نصب لامپ در داخل تابلو آن را سردر مغازه ها به عنوان تابلو مغازه نصب می کردند.

ولی تابلو حروف برجسته و در واقع طرح یا نوشته یا لوگو توسط متریال پلکسی یا استیل برش خورده و بعد از آن توسط متریال چنلیوم ، پلاستیک ، استیل لبه داده و بعد از نصب لامپ ها و ساخت کل حروف ، آن را بر روی بکگراندی که می‌توانست ترمو وود، کامپوزیت، سنگ یا شیشه باشد نصب می شد.

از ویژگی های مهم تابلو حروف برجسته، بخاطر بعد دار بودن آن و برجستگی کل طرح و نوشته‌ها خیلی بهتر و زیباتر به چشم مخاطب می‌آمد و کم کم تابلو حروف برجسته جز اصلی ترین روش برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی بخصوص تابلو مغازه در ایران شد.

البته تابلو حروف برجسته خود دارای انواع مختلفی از قبیل تابلو حروف برجسته چنلیوم، تابلو حروف برجسته پلاستیک، تابلو استیل و فلزی، تابلو حروف برجسته وکیوم ، تابلو حروف ترکیبی و …. می باشد که هنوز هم با پیشرفت تکنولوژی هر روز مدل ها و شکل های زیباتری از این حروف به بازار عرضه می‌گردد.

در کل می توان گفت صنعت تابلوسازی یکی از روش های مرسوم جذب مشتری است که مشاغل زیادی را در بر می گیرد و بخش اعظم مشاغل کوچک و بزرگ را در برمی گیرد.

نکات مهم خدمات تابلوسازی

تنوع سبک طراحی تابلو توسط تابلوساز به منظور افزایش کاربری یک تابلو تبلیغاتی می باشد. هنگام سفارش تابلوی تبلیغاتی، در نظر گرفتن یک سری نکات مهم از اهمیت بالایی برخوردار است. این نکات شامل موارد زیر می باشد:

 1. طول عمر تابلو
 2. استحکام در برابر نفوذ رطوبت
 3. نصب آسان و حمل و نقل آسان
 4. جنس اجزای تشکیل دهنده تابلو
 5. داشتن دوام در برابر شرایط محیطی
 6. مقاومخت در برابر تابش نور خورشید
 7. عدم نفوذ گرد و غبار به داخل تابلو

وقتی تبلیغات بخشی از تلاش گسترده‌ی افراد را در زمینه‌ی ارائه‌ی محصولات و خدمات در بر گرفته است، توجه به انتخاب شایسته و کاربردی آنها، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

مهم ترین اصول خدمات تابلوسازی

برای اینکه بتوانید از یک تابلوهای تبلیغاتی تاثیرگذار و مقرون به صرفه در بازار رقابتی بهره‌مند شوید، توجه به نکات زیر، قبل از اقدام به ثبت سفارش و تابلوسازی، حائز اهمیت بوده است. از جمله مهمترین اصول تابلو سازی عبارتند از:

طراحی در صنعت تابلو سازی

یکی از مهم ترین اصول و به نوعی اولین گام برای جلب توجه مخاطبین، انتخاب طراحی ایده‌آل و مناسب برای تابلو تبلیغاتی است.

لذا با توجه به اصول تابلوسازی ، می‌توان به نوعی مهمترین و اصلی‌ترین آنها را، طراحی تابلو تبلیغاتی در نظر گرفت. به جرات می‌توان گفت که: امروزه استفاده از این نوع تابلوها بر روی انواع تبلیغات تاثیرگذار مسلط بوده و به نوعی جنبه مهمی از چشم‌انداز تبلیغاتی شما، به شمار می‌رود.

لذا با در نظر گرفتن تاثیرات فوق العاده اصول طراحی بر روی جذابیت ظاهری و همچنین کیفیت تابلو سازی و مواردی از این قبیل، توجه به این اصول در هنگام سفارش و یا خرید تابلوهای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

توجه به جنس و متریال تولید در تابلو سازی

همانطور که میدانید تابلوهای تبلیغاتی به عنوان یک رسانه تبلیغاتی منحصر به فرد و متمایز کننده شناخته شده‌اند که، می‌تواند یک چشم‌انداز تبلیغاتی فوق‌العاده را برای برند شما در بر داشته باشند.

اما به دلیل اینکه این نوع از تابلوها در برابر عوامل جوی مختلف قرار می‌گیرند، در صورت عدم برخورداری از جنس و متریال مطلوب و مناسب، می توانند به راحتی مورد آسیب و خرابی واقع گردند.

تابلو سازی چلنیوم :

به جرات می‌توان گفت: یکی از پرمخاطب‌ترین و محبوب‌ترین انواع تابلو‌ها برای اهداف مختلف، استفاده از تابلوهای چلنیوم است.

تابلو چلنیوم در زمره مدرن‌ترین و شیک‌ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی قرار گرفته‌اند، که به دلیل برخورداری از خصوصیات برجسته مانند: به کارگیری حروف بزرگ و جذاب، تنوع در نورپردازی، رنگ‌بندی مختلف و بسیاری از موارد دیگر مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که این نوع تابلوها در تنوع مختلفی نیز به بازار عرضه شده‌اند. انواع تابلوهای چلنیوم ساده، چلنیوم مکس، چلنیوم ستاره‌ای، تابلو کریستالی، چلنیوم الماسی، چلنیوم پانچی و غیره با برخورداری از خصوصیات ویژه، مورد استفاده‌ی بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته‌اند.

برای طراحی تابلوهای تبلیغاتی، تابلوساز به نرم افزارهای گرافیکی و طراحی سه بعدی تسلط کامل دارد و بدین وسیله تلاش می کند با بهره گیری از متریال با دوام بتواند متناسب با مشاغل مختلف، خدمات تابلوسازی به صاحبان مشاغل ارائه دهد. بدون شک هر کدام از روش های تابلوسازی متناسب با نوع کاربری می تواند جهت تبلیغات در سردرب ورودی شرکت ها، فروشگاه، مغازه ها، هتل، رستوران و … نصب گردد. تابلوسازی نشان شهر با داشتن ماشین آلات و ابزار مجهز همچنین نیروی حروفه ای قادر به ساخت و اجرای تابلوهای تبلیغاتی در سبک های مختلف می باشند.

قیمت تابلوهای تبلیغاتی

به طور کلی قیمت تابلوهای تبلیغاتی بر پایه ی جنس متریال، سبک طراحی، ابعاد و مدل آن بستگی دارد. برای مشاوره و آگاهی از قیمت مدل های مختلف تابلوهای تبلیغاتی با ما در تماس باشید.

تابلوسازی پلکسی گلاس :

از انواع تابلو‌هایی که توانسته است بخش عمده‌ای از صنعت بزرگ تابلو سازی را به خود اختصاص دهد، تابلو پلکسی گلاس می‌باشد. این نوع از تابلوها با بهره برداری از متریال تولیدی فوق العاده و مقاوم، به عنوان بهترین نوع تابلو سازی تبلیغاتی به شمار می‌روند.

در ساخت این نوع از تابلوها، از سبک‌های اصلی بهره‌برداری شده است که هر کدام از آنها می‌توانند تاثیر بسزایی بر روی کیفیت تولید این نوع از تابلوها، داشته باشند.

از جمله سبک‌های به کار برده شده در تولید این نوع تابلو‌ها، می‌توان به کنشکاف و لبه هندی اشاره نمود.

سبک کنشکاف : در این نوع از سبک‌ها، حروف دارای یک لبه با شیار سه میلیمتری هستند که لایه رویی تابلو پلکسی گلاس، داخل این شیار قرار می‌گیرد و سپس با استفاده از حرارت، اقدام به مونتاژ نمودن آنها می‌نمایند.

سبک لبه هندی : در این سبک، حروف به صورت لب به لب لایه رویی مونتاژ شده و بر روی آن هیچ بیرون زدگی و یا شیاری وجود نخواهد داشت.

توجه به جنس و متریال تولید در تابلو سازی

طراحان خلاق با به کارگیری ایده‌های نوین خود، در طراحی سبک‌های مختلف انواع این نوع از تابلو‌ها، توانایی‌های منحصر به فرد خود را به نمایش گذاشته‌اند.

لذا امروزه می‌توان این نوع از تابلوها را به شکل‌های مختلف اجرا نموده و شاهد جذابیت پیش از پیش آنها باشیم.

تابلو سازی ترموود :

کلمات و تصاویر از جمله قوی‌ترین ابزارها در تبلیغات تاثیرگذار به شمار می‌روند و به ترکیب این دو می توانید در تولید انواع تبلیغات جذاب و منحصر بفرد نقش موثزی داشته باشید.

اگر به دنبال ایجاد یک حس طبیعی و  جذاب در محل کار خود هستید، انتخاب تابلو ترموود، هرگز خالی از لطف نبوده است. از جمله مزایای فوق‌العاده در این نوع از تابلوها، می‌توان به:

 • برخورداری از وزن بسیار سبک و ایده‌آل نسبت به انواع دیگر تابلوها
 • برخورداری از عایق حرارتی
 • دارای ثبات رنگی در برابر عوامل جوی مختلف
 • برخورداری از مقاومت بسیار بالا
 • برخورداری از ماندگاری بلند مدت
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید و بهره‌برداری از آنها

زیبایی نمای تابلوهای ترموود، بر کسی پوشیده نیست. لذا امروزه به دلیل طبیعی بوده، جذابیت ظاهری، انعطاف پذیری بسیار بالا و همچنین ماندگاری بلند مدت، اقدام به استفاده از آنها خواهند نمود.

تابلو سازی استیل

از دیگر انواع تابلوهای تولیدی که همواره از بازار گرمی در صنایع مختلف، برخوردار هستند، تابلوهای استیل می‌باشند. این نوع از تابلوها نیز در انواع پولیش خورده، خش دار، براق و یا مات به بازار عرضه شده‌اند که هر کدام از خصوصیات ظاهری بی‌نظیری برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که این نوع از تولیدات با توجه به نیاز مصرف کنندگان در انواع مختلف مناسب فضاهای داخلی و یا خارجی، طراحی و تولید می‌شوند.

نورپردازی و ابعاد تابلو سازی

یکی دیگر از عناصر بسیار مهم در اصول طراحی تابلو سازی، توجه به نورپردازی و همچنین ابعاد مناسب آن بوده است. نور پردازی در دهه‌های اخیر به عنوان یکی از عناصر جدایی‌ناپذیر از استانداردهای تابلو سازی قلمداد شده است.

به جرات می‌توان گفت که: امروزه شاهد انواع بسیار زیادی از تابلوهای تبلیغاتی با بهره برداری از نور پردازی‌های مدرن و جذاب هستیم که، علاوه بر افزایش جذابیت تابلو ، سبب دو چندان شدن زیبایی چهره شهر نیز شده‌اند.

این نوع از نورپردازی‌ها با تکیه به برخی از اصول و قواعد بسیار مهم، طراحی و تولید شده‌اند. به این نحو که استفاده از لامپ‌های ال ای دی و یا اس ام دی در این نوع از تابلوها با تکیه به قوانین خاصی امکان پذیر بوده است.

لازم به ذکر است که در استفاده از این نوع لامپ‌ها باید به برخی از قواعد و مقررات توجه نمود. مواردی از جمله: مصرف کم و بهینه‌ی انرژی، برخورداری از قدرت نور بسیار زیاد و قابل توجه، ضد آب بودن آن‌ها، قابلیت نورپردازی جذاب و ایده آل آنها و بسیاری از موارد دیگر می‌تواند در یک انتخاب هوشمندانه شما را همراهی نماید.

ابعاد تابلو سازی نیز از جمله مواردی است که از استانداردهای مهمی برخوردار می‌باشد. برای اینکه بتوانید علاوه بر جذابیت تابلو مورد نظر، محل کار خیره کننده و جذابی را در بر داشته باشید، انتخاب ابعاد مناسب برای این نوع از تابلوها نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

متن تابلو و جذابیت بصری آن

انتخاب متن تاثیرگذار و در عین حال بسیار کوتاه و مفید، برای این نوع از تابلوها نیز از جمله اصول مهم تولید جذاب آنها به شمار می‌رود.

امروزه با استفاده از خلاقیت‌ها و همچنین ایده‌های ناب بسیاری از افراد، شاهد انواع طرح‌ها و متون جذاب و خیره کننده هستیم که با ترکیب رنگ و تصویر بی‌نظیر، تصویر ذهنی به یاد ماندنی را در ذهن بسیاری از مخاطبین، حک خواهند نمود.

از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب، ثبت سفارش و خرید انواع تابلوها، می‌توان به قیمت آنها اشاره کرد. افزایش و یا کاهش قیمت در نظر گرفته شده برای تابلو سازی ، وابسته به برخی از عوامل تعیین کننده به صورت مستقیم و غیر مستقیم بوده است.

از جمله مواردی که در این زمینه بسیار تاثیرگذار هستند، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • نوع تابلو : (مدل‌های مختلف تابلوها، به دلیل برخورداری از متریال تولیدی متنوع و همچنین بسیاری از ویژگی‌های خاص دیگر، از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار هستند. لذا نوع تابلو تاثیر مستقیمی بر روی افزایش و یا کاهش تابلو سازی داشته است.)
 • نحوه ساخت و ابعاد : (از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی کاهش و یا افزایش قیمت تابلوها، توجه به ابعاد و همچنین نحوه‌ی ساخت آنها است. هرچه ابعاد بزرگتری را برای تابلو در نظر گرفته باشید، حتما هزینه‌ی بیشتری را نیز باید تقبل کنید.)
 • قطر حروف : (برجستگی‌های حروف، اشکال و اعداد به کار برده شده در تولید انواع تابلوها و همچنین سادگی و یا پیچیدگی آنها، می‌تواند بر روی افزایش و یا کاهش قیمت تابلوها، نقش مهمی داشته باشد.)
 • زمینه‌ی تابلو : برخی از تابلوها از زمینه‌های نور مخفی و یا طراحی‌های خاص برخوردار هستند که به نسبت زمینه‌های ساده، از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود.

برخی از سوالاتی که در صنعت تابلو سازی مطرح است:

تابلو سازی چیست ؟ در صنعت تابلوسازی باید چه اصولی را رعایت کرد ؟ هدف از ساخت یک تابلو چیست ؟ یکی از ابزارهای تبلیغاتی که حتی پس از گذشته دهه‌های بسیار زیاد، همچنان با بازار پر رونقی مواجه است، تابلو سازی تبلیغاتی است.

این صنعت تبلیغاتی، همواره به عنوان یکی از پیشرو ترین صنایع تبلیغاتی قلمداد می‌شود که از جمله بهترین و ایده‌آل‌ترین ابزارهای تبلیغاتی است.

شاید این سوال نیز برای شما پیش آید که چگونه ممکن است که این نوع از تبلیغات، تاثیرگذاری بسیار بالایی را در بر داشته باشند؟

تابلوهای تبلیغاتی قاعدتا به دلیل برخورداری از خصوصیات ویژه‌ای از جمله ابعاد بسیار بزرگ، طراحی‌های خارق‌العاده و بسیاری از موارد دیگر، حافظه‌ی بصری مخاطبین را هدف قرار داده و سبب می‌شود که نام برند تبلیغاتی مورد نظر، همواره در ذهن مخاطب، (برای مدت طولانی) باقی بماند.

اما برای اینکه بتوانید از این تاثیرگذاری برجسته بر روی مخاطبین بهره‌مند گردید، توجه به نکات بسیار مهم در اصول تابلوسازی ، بسی حائز اهمیت بوده است.

قیمت تابلوسازی ما رو مقایسه کنید!

تابلوسازی تهران نشان شهر همیشه کیفیت و رضایت مشتری را بر قیمت ارجعیت داده و سعی کرده تا بهترین تابلوهای تبلیغاتی را با کمترین قیمت ممکن به دست مشتریان برساند اما از طرفی هیچوقت کیفیت را فدای قیمت نکرده است.یعنی برای اینکه قیمت تمام شده تابلو کمتر باشد هیچگاه از متریال های بی کیفیت استفاده نکرده است.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از تابلوهای نشان شهر ساخته رو بهت نشون بدم.

اگر هنوز در مورد تابلوسازی سوال داری این مطالب میتونه کمکت کنه…

keyboard_arrow_up