طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو مغازه

هدف اصلی طراحی تابلو مغازه، اطلاع رسانی و هدایت مشتریان با دیدن تابلو مغازه است اما نمی توان نقش زیبایی و مدرن بودن و همچنین جذابیت طراحی تابلو مغازه را در جذب مشتری و مخاطب نادیده گرفت.

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت و تاثیرگذاری در دنیای تبلیغات شکل ظاهری و طراحی تابلو تبلیغاتی است. برای سفارش تابلو ابتدا لازم است یک طراحی تابلو مغازه خوب داشته باشیم. پیامی که در طراحی تابلو مغازه به مخاطب داده می‌شود، مهم‌ترین بخش این نوع تبلیغات است.

پیام تبلیغاتی در قالب فرمت تابلو گرافیکی با شیوه هنری ارائه می شود. همانگونه که گفته شد یک تابلو مغازه خوب می‌تواند معرف کسب و کار شما باشد که اگر به درستی انتخاب شود حتی می تواد سبب رونق کسب و کار نیز شود که به نوعی می‌توان گفت که یک نوع سرمایه گذرای است.

بسیاری از افراد در حوزه ی کسب و کار بر این باور هستن که هزینه برای طراحی تابلو مغازه و یا تابلو مغازه هزینه اضافی است اما باید بدانید که هر هزینه ای برای بهتر کردن کیفیت و جذابیت ظاهری محل کسب خود می کنید به نوعی یک سرمایه گذرای است.

سفارش طراحی بهترین تابلو مغازه

اگر به دنبال یک طراحی متفاوت و جذاب هستید که میتواند در تابلوهای مغازه منحصر به فرد باشد , با کارشناسان نشان شهر تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سفارش طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو مغازه یکی از بیشترین تقاضاها را در شرکت تابلوسازی نشان شهر برای طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی دارد که البته با توجه به حس رقابت پذیری بیشتر بین مشاغل و افراد، بیشتر متقاضیان به دنبال جایی هستند تا بتوانند یک تابلو مغازه مدرن با طراحی جذاب و گیرا برای خود تهیه کنند.

لذا بیشتر شرکت ها و مجموعه های تابلوسازی هر روز به دنبال ارائه یک ایده یا طرحی بهتر برای تابلو مغازه مدرن با متریال های جدید و بروز با کیفیت می باشند.

طراحی تابلو مغازه با بهترین کیفیت متریال مصرفی، استفاده از تجهیزات مدرن و بروز تابلوسازی و همچنین به کارگیری نیروهای متخصص در ساخت تابلو همگی در شرکت تابلوهای تبلیغاتی نشان شهر.

در صنعت تابلوسازی تنوع در ساخت تابلو های تبلیغاتی و ساخت انواع حروف های برجسته بسیار زیاد می باشد. که با توجه به مواردی همچون نوع کاربری مغازه، محل قرار گیری آن، ابعاد تابلو و … می توان یک طرح و حروف مناسب را برای طراحی تابلو مغازه مورد نظر انتخاب نمود.

طراحی و ساخت تابلو مغازه

اولین نکته ایی که مغازه داران محترم بایستی در نظر بگیرند این است که هدف از ساخت و نصب یک تابلو مغازه مدرن برای سردر این است که اول نوع کسب و کار و نوع فعالیت آنها را بشناسند و ثانیا با نصب یک تابلو خوب باعث رونق در کسب و کار و کسب درآمد بیشتر شود. لذا همیشه این نکته را باید در نظر داشت که تبلیغات، تابلو مغازه و ساخت تابلوهای تبلیغاتی در واقع شناسنامه کاری شما می باشد و هزینه در این مورد یک سرمایه گذاری است نه اتلاف پول و زمان .

نگران قیمت نباش

همین حالا با کارشناسان نشان شهر تماس بگیر و در مورد ساخت یک تابلو مدرن و جذاب با قیمتی باورنکردنی مشاوره رایگان دریافت کن …ما هواتو داریم.

سفارش ساخت تابلو مغازه

در مرحله اول در سفارش ساخت تابلو مغازه بایستی یک نام مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید. که برای اینکار بایستی نکاتی را در نظر بگیرید. در مرحله بعد باید این نکته را در نظر بگیرید که هر صنف و شغلی دارای یک رنگبندی مختص به خود می باشد که با رعایت آن می توانید یک تابلو زیبا و متناسب داشته باشید.

به طور مثال رستوران ها یا فست فودها معمولاً از رنگ قرمز، نارنجی، سفید، مشکی در تابلو خود استفاده می کنند و یا مثلا طلا فروشی ها معمولا از تابلوهایی از جنس استیل طلایی یا کامپوزیت سفید و یا استفاده می کنند.

البته یکسری از مغازه ها هم هستند که دارای رنگبندی خاصی نبوده و بستگی به نوع شغل می توانند از رنگها و طرح های زیبایی استفاده کنند. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در ساخت تابلو مغازه نورپردازی تابلو است هرچه در طراحی نورپردازی ظرافت و دقت بیشتری صورت گیرد تابلوی مدرن و جذاب تری خواهیم داشت.

تابلو با توجه به نوع کاربری و محل نصب نورپردازی می شود به طور مثال تابلو رستوران و یا فست فود معمولاً نورپردازی طوری انجام می شود که تابلو پر نور باشد و مخاطب بیشتری را به خود جلب کند یا برعکس مغازه های لوکس یا طلافروشی معمولاً نور لایت یا نوراندریک را برای تابلو خود در نظر می گیرند.

تابلو مغازه ارزان

تابلو مغازه ارزان، تابلو مغازه مناسب با بودجه و هزینه ای که شما برای ساخت تابلو درنظر گرفته اید. واقعیت این است که تمام مدل های تابلوهای تبلیغاتی به نوبه خود جذاب هستند و می توانند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کنند. انتخاب یک تابلو سردرب مغازه مناسب به عواملی همچون: متریال مصرفی در ساخت تابلو، طراحی مناسب و کاربردی و همچنین بودجه شخص بستگی دارد.

برای ساخت تابلو مغازه با قیمت ارزان، متناسب با بودجه مشتری می توان از حروفی که متریال مصرفی ارزان تر و زمان ساخت کمتری دارد استفاده کرد. این امر باعث نمی شود که تابلو بی کیفیت باشد. هر چه ساخت حروف با متریال بیشتر و مرحله ساخت پیچیده تری باشد مسلماً هزینه تابلو بالاتر می رود.

تابلو حروف برجسته ای که بتوان به مشتری پیشنهاد داد که هزینه کمتری داشته باشد، تابلو حروف برجسته چلنیوم و تابلو حروف برجسته فلزی و … هستند، که از آنها نیز با رنگ و طراحی فونت و … می توان تابلو جذاب و گیرای ساخت که همه ی اینها بستگی به تجربه طراحی و ساخت تابلوساز دارد.

تفاوت تابلو مغازه ارزان قیمت و گران قیمت در چیست؟

هرچقدر تابلو با متریال های گران و متنوع، همچنین جزئیات بیشتر در طراحی و طراحی نورپردازی خاص ساخته شده باشد به طبع قیمت آن گران تر خواهد بود ولی باید این نکته را توجه کنید، اگر برای مدت زمان طولانی از یک تابلو استفاده می کنید بهتر است از جنس با کیفیت باشد زیرا تابلوها در معرض تابش شدید آفتاب هستند و همچنین با توجه به محل نصب تابلو سرما و گرمای بیش از حد هم عمر تابلو را کوتاه تر می کند پس یک تابلوی با کیفیت تهیه کنید تا عمر طولانی تری داشته باشد.

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم دوبل

آیا تابلو مغازه ارزان قیمت گزینه مناسبی برای سفارش است؟

تابلوهایی که بودجه بسیار کمی را بتوان برای آن درنظر گرفت، صددرصد در طراحی و ساخت تابلو و سرعت عمل کار تاثیر بسزایی دارد. اما اینگونه نیست که شما با خرید یک تابلو مغازه ارزان مجبور باشید در مدت زمان کوتاه به ماندگاری و دوام تابلو شک کنید و بعد از چند سال مجبور به تعویض آن بشوید.

چرا که تابلوسازی نشان شهر برای جلب رضایت مشتری های خود سود کمتری را برای ساخت و سفارش تابلو در نظر گرفته و از کیفیت متریال مصرفی خود کم نمیکند. تابلوسازی نشان شهر براساس نیاز مشتری و میزان بودجه آن و براساس تجربه بهترین طراحی و پیشنهاد را برای ساخت تابلو مغازه ارزان ارائه می دهد.

قیمت تابلو مغازه

قیمت تابلو مغازه با یکدیگر بسیار متفاوت است، قیمت تابلو مغازه براساس نوع متریال زمینه تابلو، نوع متریال حروف برجسته انتخابی، زمان اجرا و ساخت تابلو مغازه محاسبه می شود.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو ابعاد تابلو مغازه و قطر قلم حروف است زیرا هرچه حروف بزرگتر باشد پرت ورق مصرفی بیشتر می شود. یکی دیگر از عوامل نوردار بودن یا نبودن حروف است. هرچه میزان نورپردازی در کار بیشتر باشد تابلو پرنور و جذاب تر می شود و هزینه ساخت تابلو بیشتر می شود.

تابلو پلاستیک

قیمت تابلو پلاستیک و نئون پلاستیک

آیا می خواهید بدانید قیمت تابلو نئون پلاستیک در سال 1402 چند است یا میخواهید سفارش تابلو حروف پلاستیک را ثبت کنید؟ با کارشناسان نشان شهر تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متداول

پیشنهاد میکنم مطالب زیر رو هم یه نگاهی بندازی, بهت کمک میکنه بهترین تابلو رو برای مغازه ات انتخاب کنی...

تابلو سالن زیبایی

تابلو سالن زیبایی تمامی مشاغل به تابلویی برای معرفی کار و حرفه خود نیاز دارند تا مشتریان بتوانند به سادگی آنها را پیدا کنند و برای دریافت خدمات به آنها مراجعه کنند. سالن های زیبایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نیاز به تابلو ها مخصوصی برای معرفی خود دارند. از بین تابلو های...

  تابلو استیل شرکت

ساخت تابلو استیل شرکت تابلو شرکتی به تابلوهایی گفته میشود که پشت درب ورودی (شرکت – مطب –دفتر- ورودی ساختمان –لابی و…) نص میشود و انواع مختلفی دارد. سایز تابلو استیل شرکت تابلوهای شرکتی را بسته به سایز و نوع آن میتوان به صورت های متفاوتی اجرا کرد؛ برای مثال: کوچکترین سایز آن، سایز ورق...

ساخت تابلو مغازه ارزان

سفارش ساخت تابلو مغازه ارزان ساخت تابلو مغازه ارزان به وسیله چاپ دیجیتال بر روی متریال‌هایی مانند فوم بورد، چلنیوم، چسبنده و … امکان پذیر است. همچنین استفاده از طرح‌های ساده و استفاده از رنگ‌های کمتر، هزینه‌های ساخت تابلو را کاهش می‌دهد. با این حال، لازم به ذکر است که برای داشتن تابلو مغازه با...

سفارش ساخت تابلو سردر مغازه

تابلو سردر مغازه برای سفارش تابلو سردر مغازه بهتر است ابتدا با یک طراح تابلوی حرفه‌ای مشورت کنید تا طرحی برای تابلوی خود ایجاد کنید. برای این کار میتوانید با کارششناسان حرفه ای تابلوسازی نشان شهر در ارتباط باشید.سپس می‌توانید با کارگاه‌های تابلوسازی و تابلوسازان حرفه‌ای در ارتباط باشید و قیمت‌ها و مدل‌های مختلف تابلوهای...

تابلو مغازه مدرن

تابلو مغازه مدرن تابلو مغازه مدرن یکی از مهم‌ترین عناصر تبلیغاتی در مکان‌های عمومی است که به صورت چاپ دیجیتالی یا حتی پلاتر بر روی مواد مختلفی مانند چلنیوم، پلکسی، فلزی و غیره ساخته می‌شود. این تابلوها معمولاً شامل نام و نشانی مغازه، برند و لوگوی شرکت، محصولات و خدمات ارائه شده در مغازه و...

ساخت تابلو مغازه و تاثیر آن در کسب و کار

اهمیت ساخت تابلو برای مغازه در بررسی ساخت تابلو مغازه و تاثیر آن در کسب و کار مشخص می شود که با طراحی خاص تاثیر بسزایی در جذب مخاطب می توان گذاشت. روزانه افراد زیادی تابلو مغازه هایی که در مسیر رفت و آمد آن ها قرار دارند را میبینند. یک طراحی تابلو خاص و...

8 نکته مهم در طراحی تابلو مغازه

نکات مهم در طراحی تابلو مغازه 1: پیام تبلیغاتی تابلو مغازه از اونجایی که طراحی تابلو مغازه و یا تابلو تبلیغاتی به مدت چند ثانیه کوتاه توسط مشتری و رهگذر دیده می شود بایستی هر کاراکتری که بر روی تابلو نصب شده است بیانگر روشنی از آن چیزی باشد که در داخل مغازه به فروش می...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.