خدمات برش سی ان سی CNC چوب

خدمات برش سی ان سی CNC چوب در تهران و همچنین حکاکی و منبت کاری چوب ، ساخت قالب های دوبعدی ، ساخت قالب های سه بعدی ، انجام خدمات وکیوم ، انجام خدمات سی ان سی CNC چوب ( برش ، حک ، قالبسازی ) با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت در تابلوسازی نشان شهر.

همین الان تماس بگیرید و 20% تخفیف در خدمات CNC دریافت کنید.

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

نشان شهر ارائه دهنده خدمات برش سی ان سی به صورت ویژه

تو این ویدیو بیشتر در مورد خدمات برش CNC توضیح دادیم.

اینجا بهت میگیم قیمت خدمات CNC چنده؟ چجوری میتونی خدمات برش سی ان سی رو از نشان شهر سفارش بدیی؟ خدمات برش CNC در تابلوسازی نشان شهر ببا چه دستگاه هایی انجام میشه و…

از من بپرس
کارشناس حضوری

در موردخدمات برش سی ان سی CNC در شرکت نشان شهر بیشتر بدانید…

CNC مخفف کلمات Computer Numerical Control است به معنی کنترل عددی رایانه ای می باشد. CNC یک نوع ربات است و از دستور و برنامه ای که شما به او می دهید پیروی می کند. از دستگاه CNC برای برش چوب، فلز، PVC و کامپوزیت یا حکاکی کردن بر روی فلزات یا چوب ها استفاده می شود و از دو جز مینی کامپیوتر و میکرو کامپیوتر ساخته شده است.

کاربرد خدمات برش سی ان سی CNC چوب در تابلوسازی

تابلوسازی با CNC سی ان سی توانسته تحولی عظیم در صنعت تابلوسازی به وجود بیاورد. امروزه از دستگاه های پیشرفته و ابزار آلات مدرن و امروزی برای تولید محصولات استفاده می شود. که یکی از اصول موفقیت، در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت می باشد. با طراحی حرفه ای و خلاقیت بالا می توان از امکانات دستگاه CNC برای ساخت مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی بهره گرفت.

خدمات برش سی ان سی CNC چوب در ساخت تابلوهای تبلیغاتی کمک شایانی به صنعت تابلوسازی انجام داده است، و باعث خلق تابلوهای مدرن و جذاب شده است.

خدمات سی ان سی CNC در تهران چوب شامل:

  • ساخت انواع قالب های دو بعدی

  • ساخت انواع قالب های سه بعدی

  • برش چوب

  • برش فلز

  • برش کامپوزیت

  • برش PVC

  • حکاکی بر روی چوب

  • حکاکی بر روی فلز

  • منبت کاری بر روی چوب

  • ساخت تابلوهای هنری

مزایای خدمات برش لیزری سی ان سی CNC چوب شامل موارد زیر است:

1) دقت بالای دستگاه باعث اشتباهات بسیار کم تر می شود.

2) افزایش سرعت عمل کار

3) امکان تکرار پذیری

4) کاهش زمان تحویل پروژه

5) امکان تست کردن قبل از شروع به کار

6) امکان اجرای طرح های پیچیده

CNC سی ان سی چوب و ساخت حروف برجسته

یکی از پرکاربردترین استفاده های CNC در بخش تابلوسازی ساخت تابلو حروف برجسته و ساخت قالب است، قالبسازی به دو صورت قالب های دو بعدی و قالب های سه بعدی انجام می شود. امروزه برایه ساخت تابلو مدرن با توجه به کاربری محل نصب تابلو طراحی های خاص و خلاقانه ای صورت می گیرد.

برایه مثال از دستگاه CNC فقط برایه برش ساده PVC و کامپوزیت استفاده نمی شود می توان بر روی کامپوزیت طرح های مورد نظر را برش یا حک کرد.

قالبسازی با استفاده از خدمات برش سی ان سی CNC چوب در تهران

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد امروزه برای ساخت تابلوهای مدرن از حروف های برجسته سه بعدی استفاده می شود. یکی از مهم ترین آنها حروف برجسته وکیوم یا پرسی هستند.

طراحی و ساخت قالب دو بعدی

طراحی قالب سه بعدی حروف به صورت ساده مثل بقیه حروف در برنامه های طراحی تابلو مانند کورل و اتوکد انجام می شود، اپراتور دستگاه فایل آماده شده را با تنظیمات و دستورات لازم به دستگاه CNC انتقال میدهد.

قالب های لازم برایه ساخت حروف روی چوب برش داده می شوند. تنظیمات داده شده بر روی چوب اعمال شده و با مته های مختلف با ضخامت های مختلف با توجه به نوع طرح برش انجام می شود.

قالب های دو بعدی به دو صورت ساده و یا به صورت نر و مادگی ساخته می شود. که قالب ها بعد از برش برایه ساخت حروف به دستگاه وکیوم و یا پرس منتقل می شوند.

طراحی و ساخت قالب سه بعدی

بیشترین کاربرد ساخت قالب های سه بعدی برایه ساخت لوگو شرکت های مختلف می باشد. برای مثال ساخت لوگو جگوار، رنو، ساپراموتور و …

طراحی و ساخت قالب های سه بعدی از پیچیدگی بیشتری برخوردار هستند، طراحی اولیه اید در نرم افزارهای طراحی سه بعدی انجام گیرد و طرح بصورت فایل سه بعدی 3D به دستگاه CNC منتقل شود. بعد از طراحی نوبت به تنظیمات مخصوص سه بعدی دستگاه CNC می باشد.

اجرا با دستگاه CNC نیز در دو مرحله انجام می شود، مرحله اول خشن تراشی نام دارد که طرح توسط مته در محورهای X , Y و Z بصورت طرح کلی بر روی چوب پیاده می شود. مرحله دوم نرم تراشی نام دارد که این بار طرح بصورت دقیق و با ظرافت بر روی چوب اعمال می شود.

بعد از ساخت قالب سه بعدی قالب به دستگاه وکیوم  انتقال داده می شود. در این مرحله گرمادهی و پرس همزمان با هم در داخل خود دستگاه وکیوم انجام می گیرد و بعد از آماده شدن ورق پلاستیک از طریق مکنده هایی که در پایین دستگاه قرار گرفته ورق را بر روی قالب مکش می کند و به همین ترتیب ورق فرم قالب را به خود می گیرد.

مزایای حروف برجسته سه بعدی 3d:

1) ایجاد فرمها و حجم های خاص و چشمگیر سه بعدی

2) توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز

3) سبکی و در عین حال انعطاف پذیری

4) یکپارچگی و استحکام حروف و دوام و عمر بیشتر

5) توانایی شبیه سازی حروف ریخته گری شده برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است.

6) سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جداناپذیر حروف سه بعدی است که در روشهای دیگر دیده نمیشود. و این انحناها و شکستهای خاص نور در آنها، دید منحصر به فرد سه بعدی در حروف را ایجاد میکند.

طریقه ساخت حروف برجسته سه بعدی طرح فلز

یکی دیگر از مزایای قالب سه بعدی و ساخت حروف این است که معمولا ساختن تابلو با حروف برجسته سه بعدی و یا لوگوهای مختلف از جنس استیل، آلومنیوم و یا فلز بسیار سخت و زمانبر می باشد. لذا بعد از وکیوم و یا برجسته کردن حروف یا لوگو، بوسیله دستگاهی به نام فانتاکروم، حروف ساخته شده را به حروف سه بعدی استیل (مات یا براق) و یا آلومنیوم تبدیل می کنند.

تابلو فانتاکروم یک نوع تابلوی تبلیغاتی است که تابلوساز پس از ساخت و پیاده سازی حروف، برای زیباتر و براق تر شدن حروف برجسته با استفاده از دستگاه آبکاری فانتاکروم، بر روی سطح حروف، یک لایه براق مشابه آینه ایجاد می نماید. استفاده از روش فانتاکروم برای کلیه سطوح امکان پذیر است و می توان از این روش برای زیباتر نمودن حروف خصوصاً حروف برجسته وکیوم استفاده نمود.

قیمت طراحی و ساخت تابلوهای ما رو مقایسه کنید!

خدمات برش لیزری CNC در تهران توسط دستگاه های به روز ما باکمترین خطای ممکن انجام می پذیرد که همین موضوع موجب شده تا شما قالب و یا برش درخواتسی خود را با کمترین قیمت ممکن در کوتاهترین زمان دریافت کنید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از برش های لیزری که توسط دستگاه های CNC نشان شهر ساخته شده رو بهت نشون بدم.

اگر هنوز در مورد برش لیزری در تهران و یا دستگاه های CNC سوال داری این مطالب میتونه کمکت کنه…

keyboard_arrow_up