شستشوی تابلو در تهران-تعمیر تابلو مغازه

یکی از خدمات ویژه تابلوسازی نشان شهر شستشو تابلو مغازه و کسب و کار شماست .شسشتو تابلو و تعمیر و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی در نشان شهر میتواند شما را از طراحی و ساخت مجدد تابلو تبلیغاتی بینیاز کند. خدمات شستشو تابلو در تهران برای تمامی کس و کارها با 20% تخفیف انجام میشود.

همین حالا خدمات شستشو تابلو مغازه را با 20% تخفیف دریافت کن!

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

خدمات شستشو تابلو , سرویس و نگهداری تابلو در نشان شهر چیست؟

اینجا بعضی از نمونه کارهای شستشو تابلو مغازه و یا تعمیر تابلو تبلیغاتی را مشاهده میکنید.

خدمات تعمیر تابلو تبلیغاتی و شستشو تابلو در تهران را میتوانید به کارشناسان ماهر تابلوسازی نشان شهر سپرده و یک کار تضمینی و با کیفیت را دریافت کنید.

خدمات شستشو و تعمیر تابلو برای چه نوع تابلوهایی قابل انجام است؟

این شرکت خدمات شستشو و تعمیرات تابلو تبلیغاتی را با تکیه بر دانش متخصصان خود برای کلیه تابلو های تبلیغاتی از جمله تابلو چلنیوم, تابلو LED, تابلو نئون و … انجام می دهد.

از من بپرس
کارشناس حضوری

در موردخدمات سرویس و نگهداری تابلو در شرکت نشان شهر بیشتر بدانید…

شرکت تابلوسازی نشان شهر در ساخت تابلوهای تبلیغاتی خود از تکنولوژی های روز بازار و طراحان و حروف سازان حرفه ای بهره می گیرد، ولی با این وجود اطحکاک تابلو در طول زمان طولانی و یا اتفاقات غیر منتظره بخشی از آن است. یکی از خدماتی که شرکت تابلوسازی نشان شهر ارائه میدهد شستشوی تابلو و سرویس و نگهداری تابلو می باشد.

در سال های اخیر به دلیل افزایش هزینه ها، تقاضا برای شستشوی تابلو و سرویس و نگهداری تابلو افزایش پیدا کرده است. صاحبان کسب و کار ترجیح می دهند به جای کنار گذاشتن تابلو خود از خدمات شستشوی تابلو در تهران و سرویس و تعمیر تابلو مغازه بهره مند شوند.

شستشوی تابلو در تهران و سرویس و نگهداری تابلو مغازه در شرایط و فواصل زمانی معین می تواند به وضوح و زیبایی تابلو کمک کند. آب و هوای آلوده و نشستن گرد و غبار بر روی تابلو می تواند از کیفیت وضوح تابلو تبلیغاتی بکاهد.

شستشوی تابلو مغازه تاثیر چشم گیری در افزایش زیبایی و جذب مشتری ها خواهد داشت. در اغلب شهرهای بزرگ که آلاینده های زیادی در هوا وجود دارد تابلو سردر مغازه ها نصب می شوند به سرعت آلوده می شوند و تغییر رنگ می دهند. برای مشتری هیچ چیز نازیباتر از یک تابلوی رنگ و رو رفته نیست.

حتما برای شما هم پیش آمده که به دلیل زیبا بودن تابلوی مغازه وارد آن مکان شده اید و احتمالا خرید هم کرده اید. پس زیبایی تابلو بسیار مهم است.

نور تابلو مغازه در شب بسیار مهم است اگر قسمتی از حروف خاموش و در برخی موارد به صورت چشمک زن باشد از زیبایی تابلو کاسته می شود، که تعمیر آن توسط متخصص این کار کار ساده و راحتی است .

خدمات شستشوی تابلو مغازه و تعمیر تابلو مغازه شامل:

 • تعویض روکش فلکس
 • تعویض SMD های سوخته
 • تعمیر و سرویس سیم کشی
 • جوشکاری در صورت نیاز
 • شستشوی تابلو حروف برجسته و زمینه تابلو
 • تعویض پلکسی رویه حروف در صورت نیاز

مراحل شستشوی تابلو و سرویس و نگهداری تابلو حروف برجسته:

 • باید پشت تابلو را بررسی نمود. هر نوع صدمه از قبیل سیم‌کشی نامناسب، جنس ارزان و بی کیفیت و … در طول زمان باعث از بین رفتن تابلو می‌شود.
 • عویض سیستم نورپردازی
 • در صورت سوختن smd و هرگونه مشکل در نورپردازی تابلو باید smd جدید با سیم‌کشی مجدد و ترانس انجام گردد.
 • تعویض روکش تابلو
 • شستشوی تابلو

هنگام تعویض روکش در صورت کثیف بودن تابلو می توان اقدام به شستشوی تابلو و تمیز کردن تابلو نمود که تاثیر بسزایی در نور و روشنایی تابلو دارد. با گذشت زمان تابلو زیر باران و نور آفتاب دچار گرفتی و کثیفی شده است.

نکاتی برای شستشوی تابلو در تهران و تمیز نگه داشتن تابلو

یکی از سریعترین و آسانترین راه حل برای تمیز کردن تابلوها شستشوی تابلو با آب است.

در هنگام شستشوی تابلو تمیز کردن آن باید مراقب اتصالات برقی و روشنایی باشید. همچنین در هنگام شستشوی تابلو تمیز کردن حروف تابلو استیل توجه داشته باشید که ساخت حروف برجسته شما با ورق های استیل نگیر 304 (ضد زنگ) باشد.

محلول ها و اسپری های پاک کننده ی شیشه نیز برای لکه بری، پاکسازی و چربی زدایی از تابلوهای مغازه نیز مناسبند. برای پاک سازی اثر انگشت و لکه های چرب از تابلوهای فلزی از پارچه های نرم بهمراه ایزوپروپیل الکل استفاده کنید.

با این روش پس از خشک شدن، تابلو شما به همان اندازه تازه و نو خواهد شد.

شوینده های قوی و کلردار را برای شستشوی تابلو تابلو خود امتحان نکنید زیرا باعث آسیب رساندن به تابلو مغازه شما می شود.

دستمال های نانو گزینه مناسبی برای شستشوی تابلو مغازه هستند. این نوع از دستمال ها به دلیل ساختاری که دارند تمام گرد و غبارهای موجود در سطح را پاک می کنند و هیچ ردی از آن ها بر جای نمی گذارند.

قبل از شستن تابلو سطح آن را به دقت بررسی کنید. اگر سنگ ریزه یا ذرات خارجی بر روی آن وجود دارد ابتدا آن را بردارید سپس تابلو را بشوئید. زیرا این سنگ ها می تواند خط و خش بر روی تابلو ایجاد کنند و براقیت آن را از بین ببرند.

بعد از اتمام کار تابلو را به وسیله یک دستمال خشک و نرم به خوبی خشک کنید تا تمام رطوبت آن از بین برود. از روشن کردن تابلو در حالت خیس خودداری کنید.

شستشوی تابلو، تعمیر تابلو تبلیغاتی، سرویس و نگهداری تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم امروزه به یکی از تابلو های پر مخاطب و پر فروش در تابلو سازی تبدیل شده است به طوری که می توان بدون اغراق عنوان نمود عمده سفارش طراحی تابلو های تبلیغاتی که در یک کارگاه تابلو سازی به مرحله ساخت می رسد حروف برجسته چلنیوم است.

تابلو های چلنیوم مانند بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی، بعد از نصب و گذر زمان نیاز به تعمیر و نگهداری دارند که البته باید عنوان نمود زمان تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم به غیر از شرایط جوی ارتباط مستقیمی با متریال به کار رفته در آن دارد که مسلما استفاده از متریال های مرغوب نسبت به برندهای متفرقه در خرید تابلو چلنیوم زمان تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم را افزایش خواهد داد.

شرایط و موارد تعیین کننده در زمان تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم

محل نصب تابلو چلنیوم

تابلو های تبلیغاتی که در جهت تبلیغات ساخته می شوند در مکان های متفاوتی نصب می شوند که هر کدام از شرایط جوی و آب و هوایی متفاوتی برخوردارند و این شرایط می تواند تاثیر مستقیمی در طول عمر مفید تابلو ها داشته باشد. تابلو چلنیوم نیز به دلیل مقاوم بودن در اکثر شرایط جوی، از پر کاربردترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود اما مورد مسلم در طول عمر تابلو چلنیوم نیز می باشد.

شستشوی تابلو استیل

برخی از تابلوها به دلیلی متریالی که در ساخت آن ها استفاده شده است نسبت به انواع دیگر حساسیت بالاتری دارند. تابلوهای فلزی مخصوصا تابلو استیل از این دسته حروف بشمار می آیند. هرگونه اثر انگشت و خراشی در این تابلوها به راحتی دیده می شود، بخصوص اگر در فضای داخلی کار شده باشد.

هرگونه جای لک و خراش در تابلو استیل باعث از بین رفتن براقیت تابلو می شود. برای پاکسازی و تمیز کردن تابلوهای استیل بهتر است از پارچه نانو یا میکروفیبری که انتخاب می کنید را در محلولی مثل آب، شیشه پاک کن بزنید و به آرامی روی حروف استیل بکشید.

نحوه برآورد هزینه های نماشویی تابلو ها

قیمت های نماشویی ساختمان برای هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگی متفاوت خواهد بود. نماشویی برای نماهایی با متراژ کم همانند تابلو و سردر مغازه ها بر حسب متر قیمت گزاری نمی شود و این نوع نما به صورت کلی و با توجه به روش ها و میزان استفاده از مواد شوینده ای که برای آن به کار می رود برآورد می شود.

شستشوی تابلو مغازه

شستشوی تابلو مغازه در شهرهایی که آلودگی بالایی دارند توصیه می شود. اغلب شهرهای بزرگ و صنعتی مانند پایتخت باید هر چند وقت یکبار اقدام به شستشوی تابلو مغازه کنند. انواع تابلو مغازه های تبلیغاتی را به دو روش می توان شست.

روش اول شستن دستی و روش دوم استفاده از راپل کاران می باشد که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی است که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد. همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از تابلو چلنیوم با کارشناسان ما در تابلو شهر تماس بگیرید.

راهکار های شستشوی تابلو مغازه

شستشوی تابلو مغازه تاثیر چشم گیری در افزایش زیبایی و جذب مشتری ها خواهد داشت. در اغلب شهرهای بزرگ که آلاینده های زیادی در هوا وجود دارد تابلوهای تبلیغاتی که در سردر مغازه ها نصب می شوند به سرعت آلوده می شوند و تغییر رنگ می دهند.

برای مشتری هیچ چیز نازیباتر از یک تابلوی رنگ و رو رفته نیست. حتما برای شما هم پیش آمده که به دلیل زیبا بودن تابلوی مغازه وارد آن مکان شده اید و احتمالا خرید هم کرده اید. پس زیبایی تابلو بسیار مهم است.

اما شستشوی تابلو مغازه به چند روش انجام می شود؟

برای شستن تابلوهای مغازه و همچنین تابلوهای تبلیغاتی از دو روش می توان استفاده کرد. روش دستی و روش راپل که جزو مرسوم ترین روش ها محسوب می شوند.

روش دستی شستشو تابلو

در این روش باید خودتان اقدام به شستن تابلو کنید. بدین منظور باید دستمال یا طی بسیار نرمی را تهیه کنید و با آغشته کردن آن به مواد شوینده ملایم اقدام به تمیز کردن تابلو کنید. در این روش باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید.

رقیق کردن مواد شوینده

برای شستن تابلو مغازه باید از کم قدرت ترین ماده شوینده استفاده کنید. به طور مثال مایع های ظرفشویی گزینه مناسبی به شمار می روند. مایع ظرفشویی با اینکه در برابر تابلوی تبلیغاتی یک گزینه کم قدرت محسوب می شود اما باید همچنان قدرت آن را کم تر کنید. این کار با رقیق شدن آن انجام می شود. مقداری از مایع ظرفشویی را در یک سطل پر از آب بریزید و به خوبی ترکیب کنید. هنگامی که کف را مشاهده کردید می توانید تمیز کردن تابلو را با یک دستمال آغشته به کف شروع کنید.

عدم فشار به تابلو

هنگامی که با روش دستی و به وسیله یک دستمال در حال تمیز کردن تابلو هستید باید مراقب باشید که به سطح آن فشار وارد نکنید. اغلب، انواع تابلو مغازه های تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم ضد خط و خش هستند اما عدم نگهداری صحیح از آن ها می تواند موجب آسیب رساندن به سطح تابلو شود. پس در شستشوی تابلو مغازه بسیار دقت کنید.

توجه به نوع دستمال

در انتخاب دستمال یا طی دقت کنید. دستمال های زبر و خشن گزینه مناسبی برای تمیز کردن تابلوی مغازه نیستند زیرا ممکن است تاثیر ناخوشایندی در ظاهر آن ها داشته باشند. دستمال های نرم و خیلی نرم برای تمیز کردن تابلو مناسب هستند. زیرا برخی از تابلوهای مغازه بسیار آسیب پذیر هستند و عدم رعایت نکات ضروری می تواند موجب تخریب آن ها شود.

شستشوی تابلو به روش راپل

بعد از اینکه با شستشوی تابلو مغازه به روش دستی آشنا شدیم به سراغ روش بعدی می رویم. در این روش باید از راپل کاران کمک گرفت.

راپل کارانی که عملیات نماشویی انجام می دهند برای شستشوی تابلو مغازه مناسب هستند. تخصص این افراد کار در ارتفاع است و می توانند این کار را به بهترین نحو انجام دهند.

امروزه اغلب ارگان ها و سازمان ها برای شستن تابلوی سردر سازمان از راپل کاران کمک می گیرند. اگر می خواهید تابلوی مغازه همیشه تمیز و براق بماند بهتر است هر چند ماه یکبار اقدام به شستن آن کنید. زیرا به مرور زمان آلودگی هایی مانند دوده بر سطح آن می نشیند که موجب می شود تابلو ظاهری تیره و کدر پیدا کند.

اگر به تمیزی تابلو اهمیت ندهید بعد از گذشت مدت زمانی دچار آسیب هایی خواهد شد که در نهایت منجر به صرف هزینه زیاد و تعویض آن خواهید شد.

ارائه خدمات تعمیر تابلو تبلیغاتی در سراسر کشور…

خدمات شستشو تابلو تبلیغاتی در تهران انجام میشود اما شما میتوانید در تماس با کارشناسان نشان شهر درخواست خود مبنی بر تعمیر تابلو تبلیغاتی در استان و شهرهای دیگر غیر از تهران را نیز به ثبت برسانید تا با راهنمایی های کارشناسان ما تابلو را برای تعمیر به آدرس شرکت در تهران ارسال نمایید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از تابلوهای نشان شهر ساخته رو بهت نشون بدم.

keyboard_arrow_up