فقط چند ساعت تا پایان 20% تخفیف طراحی و ساخت تابلو باقی مانده است

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار و یا مغازه ات رو داری نگران قیمت نباش و همین الان با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر تماس بگیر!!

قیمت تابلو پلکسی

در تابلوهای تبلیغاتی موارد استفاده بسیار متنوعی در مشاغل مختلف دارند یکی از پرطرفدارترین نوع تابلوی تبلیغاتی که بیشتر برای مغازه‌ها, آزمایشگاه, کارخانجات, فروشگاه‌ها و بسیاری از کسب و کارهای دیگر مناسب است تابلو پلکسی می‌باشد این تابلو به رغم داشتن زیبایی چشمگیر در تابلوهای تبلیغاتی از قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی برخوردار است. یکی از چالش‌های خریداران تابلوی پلکسی قیمت تابلو پلکسی قبل از خرید می‌باشد.

توجه نمایید که به دلیل متغییر بودن قیمت ها و اینکه تخفیفات مختلفی بر روی قیمت ها اعمال می شود برای اطلاع از قیمت دقیق تابلو پلکسی حتما با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر تماس بگیرید.

ما در این مطلب سعی کرده‌ایم تا قیمت انواع تابلوی پلکسی برای ساخت تابلوی تبلیغاتی را به شما ارائه کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر نسبت به خرید و سفارش تابلوی پلکسی اقدام نمایید.

قیمت تابلو حروف برجسته پلکسی

قیمت تابلو حروف برجسته پلکسی بسته به نیاز مشتری و اندازه کار متفاوت می‌باشد اما به صورت کلی برای ساخت هر متر تابلوی پلکسی قیمتی حدود ** تا ** هزار تومان باید در نظر گرفته شود.

قیمت پلکسی تابلوی چلنیوم

استفاده از پلکسی در تابلوهای چلنیوم امری مرسوم می‌باشد و می‌تواند جلوه‌ای خاص و ویژه به تابلوی تبلیغاتی شما دهد همچنین قیمت پلکسی تابلوی چلینیوم به عواملی نظیر قطر قلم استفاده شده در حروف نیز بستگی دارد اما به صورت معمول برای قیمت پلکسی تابلو چلنیوم رقمی بین ** تا ** هزار تومان در نظر گرفت.

قیمت ورق پلکسی تابلوی چلنیوم

در ساخت تابلوهای چلنیوم از ورق پلکسی با ضخامت حداقل ۲ میلیمتر استفاده می‌شود قیمت ورق پلکسی تابلو چلنیوم بسته به ضخامت مورد استفاده در ساخت تابلو متغیر می‌باشد اما به صورت معمول قیمت آن در ابعاد ۱۸۳ *۱۲۰ سانتی‌متر با ضخامت ۳ میلی‌متر از *هزار تومان به بالا می باشد. استفاده تابلو سازها ز ورق پلکسی در ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی این ورق را به پرمصرف‌ترین مورد در متریال‌های تابلوسازی تبدیل کرده است.

تابلو پیشنهادی : تابلو پلکسی گرد (مناسب کافه و رستوران و مغازه ها )

قیمت تابلو پلکسی نوری

تابلو پلکسی نوری یک ورق شفاف از جنس پلکسی گلاس می‌باشد که در ساخت آن لامپ‌های ال ای دی و یا اس‌ام‌دی استفاده شده است و این مورد باعث جذاب‌تر دیده شدن حروف و طرح‌ها می‌شود. تابلوی پلکسی نوری را به عنوان تابلو سردر بوتیک سالن‌های زیبایی و سایر موارد به خاطر قیمت مناسبی که نسبت به سایر تابلوهای همرده خود دارد استفاده می‌کند.

مهمترین عامل تاثیرگذار بر قیمت تابلو پلکسی نوری اندازه تابلو به همراه تعداد ‌های ال ای دی و یا اس‌ام‌دی است که در ساخت تابلو مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به عنوان نمونه اگر ابعاد تابلو ۲۰ * ۳۰ سانتی‌متر باشد قیمت آن حدود **** هزار تومان می‌شود.

قیمت تابلو پلکسی گلس

تابلوی پلکسی گلاس به دلیل تنوع بسیار زیادی که در رنگ‌های مختلف دارد بسته به نوع کسب و کار ورد استفاده قرار می‌گیرد. یعنی رنگ مورد استفاده در ساخت تابلوی پلکسی برای مغازه بوتیک با رنگ مورد استفاده برای ساخت تابلو مغازه ابزار فروشی متفاوت ی‌باشد .

البته مهم‌ترین عامل موثر در قیمت این تابلو اندازه تابلوی نهایی می‌باشد به عنوان نمونه اگر ابعاد تابلو 30*40 سانتی‌متر باشد قیمت ساخت آن از ** هزار تومان شروع خواهد شد و اگر ابعاد تابلوی مورد درخواست 20 در ۳۰ سانتی‌متر باشد قیمت ساخت آن  و اگر  ابعاد ۲۰ * ۱۵ سانتی‌متری مد نظر شما باشد هزینه ساخت تابلوی پلکسی گلس شما از ** هزار تومان به بالا خواهد بود.

قیمت تابلو لایت باکس پلکسی

یکی از بیشترین موارد استفاده تابلوهای لایت باکس پلکسی استفاده در فضای داخلی مغازه می باشد از این نوع تابلو می‌توانید برای معرفی یک محصول خاص و یا شعار شرکت و مغازه خود استفاده کنید همچنین تابلوی لایت باکس پلکسی را می توانید در مغازه خود با یک پایه دیواری به دیوار متصل کرده تا باعث افزایش دیده شدن مغازه شما و یا برند شما که بر روی تابلو هک شده است شود .

اکثراً تابلوی لایت باکس پلکسی به سفارش مشتری ساخته می‌شود و بسته به ابعاد  موارد درخواستی مشتری که در تابلو قرار می‌گیرد قیمت متفاوتی دارد اما به صورت معمول قیمت هر متر تابلوی لایت باکس پلکسی **** هزار تومان می‌باشد.

قیمت تابلوی پلکسی دیواری

یکی ازموارد استفاده، تابلوی پلکسی دیواری به عنوان تابلوی راهنمای اتاق‌ها یا تابلوی نام اتاق‌ها در ابعاد مختلف است. قیمت این تابلو نیز بسته به اندازه مورد درخواست متفاوت می‌باشد اما به صورت معمول قیمت آن از ** هزار تومان تا ** هزار تومان برای یک تابلوی ۲۰ * ۳۰ می‌توان در نظر گرفت.

قیمت دقیق تابلوی پلکسی

عوامل مختلفی در قیمت نهایی و تمام شده ساخت یک تابلوی پلکسی تاثیرگذار هستند که بسته به نیاز مشتری قیمت تابلو تغییر می‌کند.

مهمترین فاکتورهایی که بر قیمت دقیق تابلوی پلکسی تاثیر می‌گذارند عبارتند از:

نوع پلکسی مورد استفاده در ساخت تابلو:

در ساخت تابلوی مورد نظر شما بسته به اینکه از چه نوع ورق پلکسی (مات شفاف آینه‌ای رنگی) استفاده شود قیمت آن متغیر خواهد بود.

نوع چاپ بر روی ورق پلکسی

در چاپ بر روی ورق پلکسی از سه نوع چاپ فلت, چاپ دیجیتالی و چاپ لیزری استفاده می‌شود که بسته به نیاز تابلوی نهایی و نظر مشتری چاپ مورد نظر انجام می‌شود و قیمت خاص خود را دارد.

تعداد و ترکیب رنگ‌ها در چاپ

رنگ‌های مورد استفاده در ساخت یک تابلو مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر جذابیت تابلو تبلیغاتی می‌باشد باید در نظر گرفت که هرچه تعداد رنگ‌های بیشتری در تابلو پلکسی استفاده شود قیمت تابلوی پلکسی نیز افزایش می‌یابد.

پیچیدگی طرح در تابلوی پلکسی

به صورت معمول پیچیدگی طرح نهایی که باید بر روی تابلوی پلکسی پیاده سازی شود میزان دقت و ابزار مورد استفاده برای پیاده‌سازی این طرح می‌تواند بر قیمت تابلوی پلکسی تاثیر بگذارد و آن را بالا ببرد.

اندازه تابلو و ضخامت آن

ضخامت و اندازه تابلو در تمام تابلوهای تبلیغاتی یکی از موثرترین عوامل در قیمت تمام شده تابلو می‌باشد طبیعتاً اندازه تابلو هر چقدر بزرگتر باشد و البته قطر و ضخامت آن بیشتر باشد هزینه نهایی ساخت آن یشتر می‌باشد.

در آخر باید گفت که قیمت تابلوی تبلیغاتی با توجه به چند فاکتور اصلی مانند پیچیدگی متریال ساخت زمان مورد نیاز و طرح نهایی مشخص می‌شود.

لیست قیمت انواع تابلوی پلکسی

  1. قیمت تابلوی پلکسی لایت باکس****
  2. قیمت تابلوی حروف برجسته پلکسی****
  3. قیمت تابلو پلکسی گلس****
  4. قیمت تابلو نوری پلکسی****
  5. قیمت تابلو دیواری پلکسی****

قیمت دقیق ساخت تابلوی پلکسی برای شغل شما

در صورتی که قصد دارید برای شغل و یا خدمات خود از تابلوهای پلکسی استفاده نمایید ‌می توانید با شماره‌های تماس شرکت نشان شهر در ارتباط بوده و ضمن دریافت مشاوره رایگان و تخصصی برای ساخت بهترین تابلوی پلکسی از قیمت دقیق ساخت و طراحی تابلوی پلکسی برای شغل و خدمات خود آگاه شوید.

شرکت نشان شهر با بیش از ۲۰ سال سابقه طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی برای خدمات و مشاغل مختلف در داخل و خارج از کشور می‌تواند شما را در رسیدن به ساخت یک تابلوی تاثیرگذار راهنمایی و یاری کند.

نگران قیمت طراحی و ساخت تابلو نباش, ما کنارتون هستیم 🙂

راستی میتونی کارشناس حضوری رایگان هم درخواست کنی!!

کارشناسان خبره, شرکت بین المللی تابلوسازی نشان شهر در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان و برآورد قیمت طراحی و ساخت بهترین تابلو تبلیغاتی به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی مفید

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار یا خدماتت رو داری اصلا نگران قیمتش نباش….

مشاوره رایگان دریافت کن
02188300886
09125725622

اشتراک گذاری این مطلب

برخی نمونه کار های ما
keyboard_arrow_up