فقط چند ساعت تا پایان 20% تخفیف طراحی و ساخت تابلو باقی مانده است

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار و یا مغازه ات رو داری نگران قیمت نباش و همین الان با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر تماس بگیر!!

حروف برجسته استیل تا 30% تخفیف قیمت فروش |با کیفیت ترین متریال مصرفی طراحی تولید اجرا تهران

حروف برجسته استیل زیر مجموعه تابلو استیل است ، از روش‌های مورد استفاده در طراحی و نصب نمای ساختمان و نمای تجاری است. در این روش، حروف و اعداد مورد نظر با استفاده از استیل برش لیزری شده و سپس به صورت برجسته روی نمای ساختمان نصب می‌شوند.

استفاده از حروف برجسته استیل در نمای ساختمان، مزایایی از قبیل بالا بودن کیفیت و دوام، مقاومت در برابر شرایط جوی، ضد زنگ بودن و ظاهر زیبا و جذاب دارد.

همچنین، این روش برای نصب نمای تجاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند برای برندینگ و تبلیغات شرکت‌ها و مغازه‌ها بسیار موثر باشد.

در کل، حروف برجسته استیل با توجه به مزایایی که دارد، یکی از روش‌های محبوب و مورد استفاده در طراحی نمای ساختمان و نمای تجاری است که می‌تواند باعث جذب مشتریان و ارتقای برند شرکت‌ها شود.

تابلو استیل در تابلو سازی شامل تابلو هایی است که به واسطه متریال استیل تولید می شوند که از انواع آن می توان به تابلو شناسایی استیل و حروف برجسته استیل اشاره نمود. حروف استیل که در این مطلب قصد داریم به معرفی آن بپردازیم یکی از مدل های تابلو حروف برجسته می باشد که خود در انواع حروف استیل قابل ساخت و نصب می باشد و بیشتر به عنوان تابلو سردر اماکن تجاری و تابلو مغازه به کار می رود.

حروف استیل

تابلو حروف برجسته
طراحی و ساخت تابلو حروف برجستهحروف برجسته استیل

همانطور که گفتیم حروف استیل نوعی تابلو حروف برجسته محسوب می شود و با توجه به اینکه بیش از چندین دهه از ورودش به حرفه تابلو سازی می گذرد همچنان مورد استقبال مشتریان به عنوان یک تابلو تبلیغاتی بشمار می رود. حروف استیل با استفاده از ورق های استیل که در ابعاد مشخصی در بازار موجود می باشد ساخته می شود که این ورق ها دارای ضخامت های متفاوتی نیز هستند و با توجه به نوع طرح و قطر قلم حروف در ساخت و تولید حروف برجسته استیل به کار می روند. تنوع رنگ در ورق های استیل یکی از مهمترین مزیت ها در رابطه با ساخت این نوع از حروف بشمار می رود که معمولا در دو نوع براق و خش دار در بازار موجود هستند و به فروش می رسند. تولید حروف استیل به دوشکل بدون نور و با نور انجام می گیرد که نوع متداول آن همراه با نور پردازی اصطلاحا حروف برجسته نور اندریک نامیده می شود. البته این مدل از حروف به صورت تلفیق با دیگر حروف ها و متریال ها نیز قابل ساخت می باشد که در ادامه به معرفی آنها و انواع حروف استیل خواهیم پرداخت.

حروف برجسته استیل ساده

یکی از مرسوم ترین روش ها در ساخت حروف استیل ، نوع ساخت به شکل اولیه آن است. در واقع حروف استیل ساده به ساخت حروفی اطلاق می شود که تولید آن تماما توسط متریال استیل صورت می گیرد. در این روش از ساخت بعد از برش طرح تابلو یا حروف مورد نظر، لبه های از قبل برش داده شده توسط حروف سازان با استفاده از دستگاه جوش استیل یا قلع کاری به طرح برش داده شده متصل می شود. معمولا لبه های حروف جهت سهولت در ساخت کمی نازک تر از برش حروف در نظر گرفته می شود که از پر کاربرد ترین آنها می توان به لبه هایی با ضخامت پنج دهم و هفت دهم اشاره نمود.

حروف برجسته استیل نور اندریک

حروف استیل نور اندریک همان حروف استیل ساده است. در واقع تمامی مراحل ساخت حروف استیل نور اندریک دقیقا مشابه حروف استیل ساده می باشد و تنها تفاوت آن نور پردازی در این نوع از حروف می باشد. ساخت حروف استیل نور اندریک به این صورت است که بعد از اتمام مراحل ساخت، پایه هایی جهت نور پردازی به حروف متصل می شود که معمولا بین سه تا پنج سانتی متر در نظر گرفته می شود.

بعد از نصب پایه های نور اندریک جهت روشنایی حروف از اس ام دی های بلوکی در قسمت پشت حروف استفاده می شود و دلیل به کار گیری این نوع از اس ام دی ها خاصیت ضد آب بودن آن می باشد که مسلما در شرایط جوی و محیط خارجی از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است.

بعد از نصب اس ام دی ها، حروف ساخته شده روی نمای تابلو که می تواند از چوب، سنگ یا کامپوزیت باشد نصب می شود و پایه های نصب شده باعث ایجاد فضایی خالی بین حروف و زمینه تابلو خواهد شد که با روشنایی اس ام دی ها شاهد نمایی زیبا در قسمت پشت حروف خواهیم بود.

حروف برسته استیل رینگی

تابلو استیل طلایی
ساخت تابلو حروف برجسته استیل با پلکسی و نوراندریک

حروف استیل رینگی یکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی است که امروزه از کاربرد فراوانی در تابلو سازی برخوردار می باشد و به چندین روش قابل ساخت می باشد و در واقع به انواع مختلفی تقسیم می شود. حروف استیل رینگی را می توان تماما از استیل تولید نمود و به شکل با نور و بدون نور اجرا کرد.

البته معمول ترین روش ساخت حروف استیل رینگی استفاده از متریال پلکسی گلاس در آن می باشد. به این صورت که حروف اصلی به شکل رینگی برش داده می شود و با انجام این روش فضای وسط حروف خالی مانده و تنها دور حروف به صورت استیل باقی می ماند.

بعد برش استیل به صورت رینگی، حروف برش خورده توسط حروف ساز با اتصال لبه ساخته می شود و در نهایت پلکسی گلاس کمی کوچکتر از حروف استیل برش داده می شود و داخل حروف با استفاده از چسب مخصوص قرار می گیرد و در نهایت مبادرت به نور پردازی می شود که مسلما در این مدل از اجرا شاهد نمای استیل و پلکسی گلاس به صورت تلفیقی خواهیم بود.

حروف برجسته استیل و نئون پلاستیک

حروف استیل و حروف نئون پلاستیک نوعی دیگر از حروف های استیل است که به صورت تلفیقی به ده ها روش قابل ساخت می باشد. یکی از مدل های ساخت آن به این صورت است که بعد از ساخت حروف نئون پلاستیک به شکل بر عکس، حروف استیل کمی بزرگتر ساخته شده و روی حروف نئون پلاستیک قرار می گیرد که البته در این مدل از ساخت معمولا لبه استیل کمی باریکتر از نئون پلاستیک در نظر گرفته می شود تا در انتها از کناره های حروف شاهد نور پردازی باشیم.

نوع دیگر ساخت حروف استیل و نئون پلاستیک به این صورت است که حروف نئون پلاستیک به شکل معمول ساخته شده و بعد از آن حروف استیل به شکل رینگی و با لبه ای با ضخامت پایین ساخته شده و روی نئون پلاستیک قرار می گیرد که در این حالت علاوه بر نور پردازی از کناره های حروف، نور پردازی از روی حروف نیز مشخص می باشد.

البته این روش به صورت دو طرف رینگ نیز قابل ساخت است به این صورت که علاوه بر اجرای رینگ در قسمت روی حروف، در زیر حروف نیز قابل اجرا می باشد.

حروف  برجسته استیل پانچ

یکی دیگر از مدرن ترین تابلو های تبلیغاتی حروف های پانچی هستند که در اکثر حروف ها مانند تابلو چلنیوم و نئون پلاستیک قابل اجرا هستند. ایجاد اشکال مختلف مانند ستاره، دایره و … در حروف های برجسته توسط دستگاه های برش را پانچ می نامند که با انجام این عمل شاهد نور پردازی متفاوتی در تابلو خواهیم بود.

پانچ کردن در تمامی حروف های عنوان شده در این مطلب قابل اجرا می باشد که با توجه به استفاده از متریال استیل در ساخت حروف های فوق این نوع از حروف را حروف استیل پانچ می نامند که پانچ ها می تواند روی پلکسی، استیل و یا هر دو آنها ایجاد شود.

نگران قیمت طراحی و ساخت تابلو نباش, ما کنارتون هستیم 🙂

راستی میتونی کارشناس حضوری رایگان هم درخواست کنی!!

کارشناسان خبره, شرکت بین المللی تابلوسازی نشان شهر در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان و برآورد قیمت طراحی و ساخت بهترین تابلو تبلیغاتی به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی مفید

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار یا خدماتت رو داری اصلا نگران قیمتش نباش….

مشاوره رایگان دریافت کن
02188300886
09125725622

اشتراک گذاری این مطلب

برخی نمونه کار های ما
keyboard_arrow_up