فقط چند ساعت تا پایان 20% تخفیف طراحی و ساخت تابلو باقی مانده است

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار و یا مغازه ات رو داری نگران قیمت نباش و همین الان با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر تماس بگیر!!

تابلو چلنیوم تلفیقی

صنایع متعددی که مرتبط با کسب و کارهای مختلف هستند هر روز متحول می شوند و تکنیک ها و ترفندهای خاصی برای ساخت انواع کالاها و ارائه خدمات رونمایی می شود که این تکنیک منجر به ساخت ابزارها و کالاها می شود که همگام با دنیای مد هر روز پیشروی هایی دارد .

پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی حاصل شده است منجر به ساخت دستگاه هایی شده اند که این دستگاه ها زندگی ما انسانها را متحول ساخته است.

کارهایی که انسان با زحمت زیاد و در مدت زمان زیادی انجام می داد توسط این دستگاه ها ، گاهاً بدون دخالت دست انسان و به صورت کاملاً مکانیزه در تایم سریعتری انجام می پذیرد .

صنعت تابلو سازی نیز یکی از صنایعی است که بواسطه ورود دستگاه های متعدد نظیر دستگاه برش لیزری چوب ، دستگاه فانتاکروم ، دستگاه پی وی سی ، دستگاه سی ان سی و دیگر دستگاه ها ، بسیار پیشرفت کرده است.

امروز همان طور در سطح شهر زمانی که به طراحی تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در سر درب مغازه ها ، فروشگاه ها و شرکت ها نگاه می کنیم  به راحتی متوجه تغییرات حاصل شده در تابلوهای جدید نسبت به تابلوهای قدیمی بی روح و ساده می شویم .

تابلو های تبلیغاتی :

تابلو چلنیوم الماسی
تابلو چلنیوم الماسی

تابلوهای تبلیغاتی نه تنها به عنوان یک ابزار مفید و ماندگار جهت معرفی برند تجاری در مکان کسب و کار محسوب می شوند بلکه نوعی هنر به حساب می آید که هر چقدر زیباتر طراحی ، اجرا و پیاده سازی شود به همان اندازه شگفتی و حیرت انگیزی را به نمایش خواهد گذاشت و توجه مخاطبان بیشتری معطوف تابلو سر در مغازه نصب شده خواهد شد .

طبیعتاً در اطراف مغازه شما مغازه های دیگری نیز وجود دارند که مشغول فروش محصولاتی هستند که شما نیز در مغازه خود مشابه آن را به فروش گذاشته اید و به عنوان رقیب سعی دارند که ظاهر ، دکوراسیون و تابلو مغازه جذابتری نسبت به مغازه شما داشته باشند تا بتوانند مشتریان بیشتری برای خود بدست آورند .

اگر شما بتوانید با ایجاد ایده ای در ساخت تابلو تبلیغاتی ، یک تابلو منحصر به فرد که ظاهری متفاوت نسبت به دیگر تابلوها داشته باشد ، یعنی خاص باشد را پیاده سازی کنید ، می توانید توجه مخاطبان بیشتری را به مغازه خود جلب کنید .

از جمله عواملی که می توانند یک مشتری را به داخل مکان کسب شما هدایت نمایند تابلو تبلیغاتی و دکوراسیون و نمای بیرونی مغازه است .

پس از اینکه مشتری ترغیب به ورود به داخل مغازه شد قیمت ، کیفیت و تنوع اجناس و همچنین نوع برخورد فروشندگان است که سبب جذب مشتریان و ترغیب آنها به خرید می شود .

امروزه تابلوها به شکلی درخشان و براق ساخته شده و به نمایش گذاشته می شوند که خاصیت درخشندگی و براقیت سبب زیبایی بیشتر تابلو و در نتیجه جذاب بودن آن می شود و این تابلوها قادرند به راحتی نظر کلیه رهگذران در حال عبور از محل کسب و کار شما را به خود جلب کنند .

یکی از پراستفاده ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی که مورد سفارش واقع می شود تابلو مغازه است .

انواع تابلوهای مورد استفاده برای مغازه ها

تابلو چلنیوم لبه پانچ
تابلو چلنیوم لبه پانچ

تابلوهای زیادی را می توان به عنوان تابلو مغازه مدرن همچون موارد زیر مورد استفاده قرار داد که عبارتند از :

هر کدام از تابلوهای نام برده شده نیاز به تکنیک های ساخت و استفاده از متریال های مختص به خود را دارند.

یکی از تابلوهایی که توسط بسیاری از اصناف مورد سفارش قرار می گیرد تابلو چلنیوم می باشد .

تابلو چلنیوم به دلیل تنوع در اجرا و تکنیک های ساخت متفاوتی که دارد توانسته جایگاه اول را در حوزه تابلو سازی به خود اختصاص دهد و علاوه بر این تنوع قیمت تابلو چلنیوم نیز بر اساس متر محیط و متریال های مصرفی متفاوت است .

تابلو چلنیوم تنوع بیشماری دارد که چند نمونه از آنها عبارتند از :

 • تابلو چلنیوم طلایی
 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم دوبل
 • تابلو چلنیوم با لبه های پانچی
 • تابلو چلنیوم با لبه های رینگی

ما در این مطلب می خواهیم نگاهی کلی به تابلو چلنیوم الماسی بیندازیم پس با ما همراه باشید .

چرا به این تابلو چلنیوم الماسی میگویند؟

تابلو چلنیوم ستاره ای
تابلو چلنیوم ستاره ای

واژه الماس در یونان به معنای تسخیرناپذیر است و الماس یکی از سنگ های درخشان ، کمیاب و گران قیمت می باشد که ویژگی بارز آن درخشندگی و سختی بالاست و به عنوان یکی از سخت ترین سنگها محسوب می شود.

به همین دلیل این سنگ قابلیت تراشیده شدن و ساخت انواع زیور آلات را دارد . تابلو چلنیوم الماسی نیز خواص و ویژگی های الماس را به ارث برده و می تواند نمایی جذاب و درخشان همچون الماس را برای تابلو مغازه ، تابلو فروشگاه و یا تابلو شرکتی به نمایش بگذارد و محال است که نگاه رهگذران معطوف زیبایی های تابلو الماسی نشود.

تابلو چلنیوم الماسی چیست ؟

تابلو چلنیوم الماسی از خانواده تابلو چلنیوم محسوب می شود که ظاهری براق و درخشان همچون الماس دارد و زمانی که مشتری به تابلو نگاه می کند دانه های ریز الماس هنرنمایی کرده و نگاه مشتریان را معطوف خود می نماید .

نقطه های درخشان و نورانی تابلو چلنیوم الماس دقیقاً سنگ براق و قیمتی الماس را برای مشتریان تداعی می کند.

الماسی کردن تابلو

الماسی کردن تابلو به معنای پانچ کردن یا سوراخ کردن سطح روی حروف در ابعاد کوچک و با تراکم بالاست . این ترفند قابل پیاده سازی در انواع تابلو های حروف برجسته همچون چلنیوم ، استیل و حروف های ترکیبی است .

دلایل پرطرفدار بودن تابلو چلنیوم الماسی :

 • تنوع در رنگ
 • رفلکس های پانچ ورق
  • پانچ ورق پلکسی نسبت به پانچ ورق های استیل و فلز قیمت کمتری دارد و مقرون به صرفه می باشد .

چرا استفاده از تابلو چلنیوم الماسی نسبت به پانچ ورق های استیل و فلز طرفداران بیشتری دارد ؟

این به دلیل پایین بودن قیمت تابلو چلنیوم الماسی است . تابلو الماسی با استفاده از سوراخ کاری روی سطح حروف انجام می پذیرد و این سوراخ کاری ها توسط دستگاه های برش پلکسی و برش فلزات انجام می شود .

هزینه پانچ ورق های استیل و فلز 3 الی 4 برابر پانچ ورق های پلکسی است به همین علت همه تمایل به سفارش تابلو الماسی دارند .

سفارش تابلو چلنیوم الماسی :

سفارش تابلو الماسی در کارگاه های تابلوسازی و یا از طریق سایت ها و مغازه های تابلوسازی انجام می پذیرد و در همان مرحله اول طرح تابلو ترسیم شده و تعیین قیمت می شود و در صورت توافق با کارفرما ، ساخت تابلو چلنیوم الماسی در کارگاه تابلوسازی صورت می گیرد.

تابلو مغازه چلنیوم الماسی :

تابلو مغازه الماسی یکی از تابلوهایی است که از سوی صنف مغازه داران مورد استفاده زیادی واقع می شود و می تواند جلوه جذابی را برای نمای بیرونی مغازه شما فراهم سازد و تابلویی منحصر به فرد را در مکان کسب شما به نمایش بگذارد و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نامحدود و مدرنیته برای مدت زمان طولانی مورد استفاده واقع شود

. تابلو چلنیوم الماسی را می توان برای انواع تابلو مغازه مثل تابلو مغازه پوشاک ، تابلو مغازه طلا فروشی ، تابلو مغازه املاک ، تابلو مغازه داروخانه و دیگر موارد سفارش داد .

نگران قیمت طراحی و ساخت تابلو نباش, ما کنارتون هستیم 🙂

راستی میتونی کارشناس حضوری رایگان هم درخواست کنی!!

کارشناسان خبره, شرکت بین المللی تابلوسازی نشان شهر در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان و برآورد قیمت طراحی و ساخت بهترین تابلو تبلیغاتی به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی مفید

اگر قصد طراحی و ساخت تابلو برای کسب و کار یا خدماتت رو داری اصلا نگران قیمتش نباش….

مشاوره رایگان دریافت کن
02188300886
09125725622

اشتراک گذاری این مطلب

برخی نمونه کار های ما
keyboard_arrow_up