تابلو دانشگاه

کارشناسان ماهر تابلوسازی نشان شهر با سالها تجربه عملی موفق در زمینه طراحی و ساخت بهترین تابلو های تبلبغاتی و اطلاع رسانی در خدمت شما هستند تا با کارشناسی رایگان حضوری و طراحی یک تابلو منحصر به فرد در ارتقاء کسب و کار شما سهیم باشند.

همین حالا سفارش طراحی تابلو بده و 20% تخفیف بگیر

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

چرا برای طراحی تابلو دانشگاه از نشان شهر کمک بگیریم؟

تواین ویدیو بهت میگم که چرا باید کار را به کاردان سپرد و برای داشتن بهترین طراحی تابلو دانشگاه چرا باید شرکت نشان شهر رو انتخاب کنی؟

از من بپرس
کارشناس حضوری

در مورد طراحی تابلو دانشگاه بیشتر بدانید…

تابلو دانشگاه ها شکل و شمایلی رسمی و اداری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی دیگر و تابلو مغازه دارد. یک ارگان آموزشی است که به چند بخش مختلف دسته بندی می شود. برای طراحی و ساخت تابلو مراکز آموزشی قوانینی از سوی سازمان و وزارت خانه های مربوط به این حوزه تنظیم می شود و در اختیار هر دانشگاه قرار می گیرد.

نصب تابلو یک دانشگاه، بیان گر هویت آن می باشد. تابلو اصلی در قسمت ورودی قرار می گیرد و بسیاری از دانشجویان و حتی مردم عادی نیز این دانشگاه ها را با تابلویی که بر سردر آن نصب شده است می شناسند. این نشان می دهد که چقدر طراحی و ساخت تابلو برای مکان های آموزشی مهم است.

در ساختار دانشگاه بخش بسیار مهم آن، لوگویی است که انحصاراً برای این مکان طراحی می شود. مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها مرکز خرید نیستند، اما با این وجود بسیاری از فعالیت های فرهنگی، هنری و گاهی تجاری در آنجا صورت می گیرد که نیاز به تبلیغات دارند.

نصب تابلوهای مورد نیاز در دانشگاه ها

در داخل دانشگاه ها بخش های مختلف وجود دارد که نیاز به نصب تابلو دارد. به طور مثال تابلو اعلانات و تابلو راهنما در ابعاد و موضوعات متفاوت نیاز هستش. بخشی از این تابلوهای راهنما در فضاهای داخلی و برخی نیز در محیط باز استفاده می شود. و هدف اصلی از ساخت نصب تابلو راهنما این است که یک فضای باکیفیت و با علائم راهنمایی مناسب داشته باشیم، تا وقتی کسی برای اولین بار وارد دانشگاه می شود، دچار سردرگمی نشود.

در مجموعه های بزرگ باید تفکیک فضاها مشخص باشد، معمولاً متریال مصرفی برای تابلو در فضاهای داخلی و بیرونی متفاوت است. در فضاهای خارجی تابلو باید استحکام بیشتری برخوردار باشد.

در بیشتر مواقع از زمینه کامپوزیت برای تابلو و از حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته فلزی در نصب تابلو دانشگاه استفاده می شود. منبع نور نیز بسته به نوع تابلو SMd یا پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد.  در فضاهای داخلی نیاز به نصب تابلو اعلانات، تابلو پلاک برای سردر اتاق ها و کلاس ها و … نیاز دارد.

ساخت و نصب تابلو دانشگاه الزهرا

در ساخت و نصب تابلو دانشگاه الزهرا از متریال کامپوزیت طلایی و حروف برجسته فلزی با رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است.

برای ساخت حروف فلزی از ورق فلزی استفاده می شود که از طریق برش لیزر، حروف برش خورده و با دستگاه جوش لیزر حروف و لبه بهم اتصال پیدا می کنند. بعد از آن قسمت رنگ حروف است که ترکیب رنگ مورد نظر توسط متخصص تهیه می شود بعد از اتمام رنگ حروف با رنگ الکترواستاتیک، حروف را داخل کوره برده و رنگ پخته می شود. رنگ الکترواستاتیک مقاومت بالایی دارد.

قیمت طراحی و ساخت تابلوهای ما رو مقایسه کنید!

پول خوب است , اما نحوه به دست آوردنش از همه چیز برای ما مهم تر است .اگر میخواهید یک تابلو منحصر به فرد با قیمتی منصفانه و منطقی داشته باشید پیشنهاد میکنم قیمت طراحی تابلو شرکت نشان شهر را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از تابلوهای دانشگاه که نشان شهر ساخته رو بهت نشون بدم.

keyboard_arrow_up