تابلو بیمارستان

کارشناسان ماهر تابلوسازی نشان شهر با سالها تجربه عملی موفق در زمینه طراحی و ساخت بهترین تابلو های تبلبغاتی و اطلاع رسانی در خدمت شما هستند تا با کارشناسی رایگان حضوری و طراحی یک تابلو منحصر به فرد در ارتقاء کسب و کار شما سهیم باشند.

همین حالا سفارش طراحی تابلو بده و 20% تخفیف بگیر

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

چرا برای طراحی تابلو بیمارستان از نشان شهر کمک بگیریم؟

تواین ویدیو بهت میگم که چرا باید کار را به کاردان سپرد و برای داشتن بهترین طراحی تابلو تبلیغاتی چرا باید شرکت نشان شهر رو انتخاب کنی؟

از من بپرس
کارشناس حضوری

در مورد طراحی تابلو بیمارستان بیشتر بدانید…

از دیگر سوابق مجموعه تابلوسازی نشان شهر می توان به ساخت تابلو بیمارستان تهران و شهرستان و همچنین تابلو اورژانس، تابلو داروخانه، تابلو مراکز درمانی و … نام برد. در طراحی، ساخت و اجرای تابلوهای بیمارستان‌ مهمترین اصل داشتن دید خوب هم در روز و هم در شب می باشد. ساخت تابلوهای بیمارستان به رعایت نکاتی در ساخت بستگی داد.

از نمونه تابلوهای طراحی و ساخته شده در تابلوسازی نشان شهر می توان به تابلو بیمارستان فرهیختگان، بیمارستان عرفان، بیمارستان امید، بیمارستان هاشمی نژاد و … اشاره کرد.

نکات مهم در طراحی و ساخت تابلو بیمارستان

تابلو بیمارستان باید حروف بزرگ و خوانا داشته باشد. خواندن تابلو بیمارستان حتی توسط افرادی که دارای بینایی خوبی نیستند باید به سهولت انجام شود، چرا که عمده مراجعه کنندگان به بیمارستان افراد ناتوان و مریض می باشند لذا بایستی نام بیمارستان و خدمات آن خیلی راحت قابل خواندن باشند.

تابلو بیمارستان باید آنقدر واضح و مفید طراحی‌ شده باشد که نیازی به رجوع به افراد مختلف نبوده و میزان استرس فرد مراجعه‌کننده را کاهش دهد و او را در سریع‌ترین زمان به مقصد خود برساند. تابلوهای بیمارستان، تابلوهای مراکز درمانی، تابلو داروخانه و تابلو اورژانس باید دارای نور شب بوده و در تاریکی شب هم راهنمایی مفید برای مراجعین باشد، مانند تابلوهای خروج اضطراری و آسانسور دارای خط، سایز و رنگ مناسب بوده و برای افراد در فاصله‌های دورتر نیز قابل خواندن باشد.

انواع تابلو بیمارستانی:

تابلو بیمارستان در انواع مختلفی تهیه و تدوین می‌شوند که در سه نوع اخباری، آگاهی‌رسانی و هشدار دهنده هستند.

از نمونه‌ تابلوهای بیمارستانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تابلوهای اخباری:

تابلوهای راهنمای مطب پزشکان که در بالای در اتاق یا کنار در اتاق نصب می‌شوند.

  1. تابلوهای بخش پذیرش
  2. تابلو اتاق استراحت
  3. تابلوهای اتاق عمل

تابلوهای اطلاع‌رسانی:

  1. تابلوهای راهنمای طبقات
  2. تابلوهای ساده ایستاده
  3. تابلوهای مرتبط با کمک های اولیه و آتش سوزی
  4. تابلوهای بخش آزمایشگاه ها

تابلو هشداردهنده:

  1. تابلوهای ورود و خروج اضطراری
  2. تابلوهای قسمت‌های خاص و حساس مانند بخش ایزوله
  3. تابلوی نکشیدن سیگار ، با تلفن صحبت نکردن، ملاقات ممنوع , عدم امکان ورود حیوانات و ….

تابلو بیمارستان فرهیختگان (نما)

تابلو بیمارستان فرهیختگان با حروف فلزی ساخته و بر روی نمای بیمارستان نصب گردیده است. نورپردازی این تابلو از طریق پروژکتور در بالا و پایین ساختمان انجام گردید.

تابلو حروف برجسته فلزی به حروفی گفته می شود که عمدتاً از متریال فلز همانند ورق های آهن و یا آلومنیوم ساخته می شود و در تابلو ها یا مکان هایی بیشتر استفاده می گردد که ابعاد تابلو یا حروف خیلی بزرگ بوده و به خاطر استقامت نمی توان از حروفی همانند چنلیوم یا پلکسی استفاده نمود یا ساخت آنها هزینه زیادی داره همانند حروف استیل. بنابراین در این مواقع از حروف فلزی استفاده می گردد. که هم مقاومت بالایی دارد و هم از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشد.

مزایای حروف فلزی به غیر از مقاومت بالا تنوع در رنگ و اندازه می باشد چون حروف فلزی بعد از ساخت بایستی رنگ شوند لذا می توان طرح ها و رنگ های خیلی خاصی که دیگر تابلوها امکان ساختشون نیست را بوجود آورند البته برای دوام رنگ روی حروف بایستی از روش رنگ کردن کوره ایی استفاده کرد تا مقاومت رنگ در برابر شرایط آب و هوایی بیشتر باشد. رنگ به کار برده شده در تابلو فلزی رنگ الکترواستاتیک می باشد.

قیمت طراحی و ساخت تابلوهای ما رو مقایسه کنید!

پول خوب است , اما نحوه به دست آوردنش از همه چیز برای ما مهم تر است .اگر میخواهید یک تابلو منحصر به فرد با قیمتی منصفانه و منطقی داشته باشید پیشنهاد میکنم قیمت طراحی تابلو شرکت نشان شهر را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از تابلوهای بیمارستانی که نشان شهر ساخته رو بهت نشون بدم.

keyboard_arrow_up