تابلو ال ای دی LED

کارشناسان ماهر تابلوسازی نشان شهر با سالها تجربه عملی موفق در زمینه طراحی و ساخت بهترین تابلو های تبلبغاتی و اطلاع رسانی در خدمت شما هستند تا با کارشناسی رایگان حضوری و طراحی یک تابلو منحصر به فرد در ارتقاء کسب و کار شما سهیم باشند.

همین حالا سفارش طراحی تابلو بده و 20% تخفیف بگیر

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

بیا تا مختصر و مفید بهت بگم تابلو ال ای دی -led دقیقا چیه…؟

تواین ویدیو میتونی جواب این سوالات رو در مورد تابلو ال ای دی -led پیدا کنی.

تابلو ال ای دی -led چیه؟ قیمت تابلو ال ای دی -led چنده؟ از کجا بهترین تابلو ال ای دی -led رو سفارش بدم؟ بهترین شرکت طراحی تابلو مغازه کدوم شرکته؟

از من بپرس
کارشناس حضوری

در مورد تابلو ال ای دی -led بیشتر بدانید…

تابلوهای LED به دو دسته تقسیم می‌شود:

1- LED ثابت

همانطور که از نامش مشخص هستش در این نوع تابلو، تصاویر و نوشته ها به صورت ثابت بوده و حرکتی ندارند که همچون تابلو نئون می باشند، فقط از خود نور را ساطع کرده و ذهن بیننده را درگیر میکنند. از مزایای کاربردی این تابلوها میتوان طول عمر مفید، محکم و با دوام بودن، مصرف برق پایین و ضد آب بودنشان را نام برد.

یکی از ویژگی هایی که یک تابلو باید از آن برخوردار باشد استحکام آن است و باید بتواند در برابر عواملی که ممکن است به تابلو آسیب وارد آورد به خوبی مقاومت کند. تابلو ال ای دی ثابت با توجه به اینکه از متریال های با کیفیتی در ساخت آن استفاده می شود به یکی از محکم ترین تابلو ها تبدیل شده است.

تابلو ال ای دی ثابت شاید در ظاهر چندان مقاوتی نداشته باشد اما اینگونه نیست و نباید از روی ظاهر آنرا قضاوت نمود. این تابلو ها میتوانند مقاومت خوبی را در برابر عوامل گوناگون از خود نشان دهند.

یکی از مشکلاتی که تابلو ها با آن مواجه هستند و باعث می شود تا هزینه های نگهداری از آنها افزایش یابد هزینه تعمیرات و سرویس تابلو ها می باشد. تابلو ها به هر دلیلی ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و نیاز به تعمیر و سرویس داشتته باشند که از این رو تابلو ال ای دی ثابت به دلیل اینکه از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین از اجزای کمتری به نسبت دیگر تابلو ها برخوردار است هزینه های نگهداری را تا حد زیادی کاهش میدهد.

تابلو ال ای دی ثابت در مقایسه با دیگر تابلو هایی که از لامپ های ال ای دی بر روی خود بهره میبرند از هزینه تعمیرات کمتری برخوردار می باشد.

تابلو ال ای دی ثابت

در بین قطعات الکترونیکی یکی از نسل های جدید دیود ها دیود نوری می باشد که آن را به اسم ال ای دی ثابت میشناسیم.دیود های نوری در ابتدا نور زیادی نداشتند اما با گذشت زمان و پیدا شدن کارایی های جدید برای این دیود ها کیفیت آنها روز به روز افزایش یافت (اس ام دی) و (آرجی بی) و (سی او بی) و تمام این قبیل محصولات دیود های نوری با کیفیت های مختلف می باشند.

پروژه های تابلو ال ای دی روان و ثابت با اینکه ذاتن از یک خانواده هستند اما دنیای کاملا متفاوت دارند.در کارایی این دو محصول کاملا باهم تفاوت و در خواص و کاربرد کاملا نسبت به هم متفاوت عمل می کنند.

اوبال یا کلاهی تابلو ال ای دی ثابت

تفاوت در انواع تابلو ال ای دی ثابت در این است که ال ای دی آن ها کلاهی باشد یا اوبال عمل کرد هردوی این دیود های نوری به یک شکل می باشد.ولتاژ فقط از یک طرف وارد می شود و از طرف دیگر خارج می گردد.اما نکته در شکل ظاهری آن ها است .

لامپ های کلاهی بی رنگ می باشند و در زمانی که ولتاژ در آن ها جریان می یابد نور و رنگ خود را نمایان می کنند اما در تابلو ال ای دی ثابت اوبال شما رنگ ال ای دی را می بیید و بعداز عبور ولتاژ از آن به همان رنگ روشن می گردد.این خود یک مزیت به حساب می آید که شما حتی در زمان خاموشی تابلو هم میتوانید اشکال تابلوی خود را مشاهده کنید.

فلاشر تابلو ال ای دی ثابت

این قطعه در تابلو ال ای دی ثابت الزام صد در صدی برای بودن ندارد ولی مزایای دارد که وجود فلاشر را بسیار سودمند میکند. فلاشر باعث خاموش روشن شدن تابلو می گردد و این خاموش و روشن شدن به دنبال خود جلب توجه را به همراه می آورد.

تجربه نشان داده که انواع تابلو ال ای دی ثابتی که چشمک می زنند بیشتر از تابلو هایی که ثابت و بدون حرکت اند ذهن را به سمت خود می کشند.فلاشر ها با داشتن بازی های متفاوت و قابلیت تنظیم نور و سرعت بازی به تابلو یک روح می بخشند که برای هدف نهایی تابلو بسیار مهم است.

مزیت دیگر فلاشر خاموش و روشن شدن تابلو ال ای دی ثابت می باشد و این کار خود باعث افزایش طول عمر تابلو می گردد زیرا در هر خاموش و روشن شدن چیپ داخل ال ای دی یک استراحت کوتاه می کند و همین امر باعث خنک شدن و کارکرد کمتر آن می شود و طول عمر تابلو را افزایش می دهد.

پاور یا ترانس تابلو ال ای دی ثابت

پاور یا ترانس یا منبع تغذیه به قسمتی از تابلو ال ای دی ثابت گفته می شود که جریان مورد استفاده در تابلو را تامین می کند.در تابلو های ثابت از ولتاژ 12 برای مدار استفاده می گردد این ولتاژ باید DC باشداین به این معنی است که شما تابلوهای ال ای دی ثابت را می توانید با باطری 12V یا همان باطری ماشن هم روشن نمایید.

پاور ها بسته به تعداد ال ای دی ثابت مصرفی شما دارای آمپرA مختلفی می باشند که با محاسبه توسط قانون اهم میزان توان آن حساب شده و در تابلو بکار می رود.در زمان محاسبه جریان ترانس باید چند آمپر بیشتر از میزان محاسبه شده در نظر گرفت زیرا تلفاتی که در سیم ها و اتصالات می باشند را نمیتوان حساب کرد و باعث افت توان در تابلو می گردند.

قاب تابلو ال ای دی ثابت

اگر میخواهید تابلو ال ای دی ثابت خود را در فضای باز و در معرض باد و باران قرار دهید باید آن را در قابی مطمن و ضد باران قرار دهید تا دچار خرابی نگردد.این قاب ها برای تابلوهایی مناسب هستند که به صورت باکس اجرا شده باشند و باید از طلق برای کاور کردن جلوی تابلو استفاده گردد.

این قاب ها برای تابلو هایی که در پشت شیشه نصب می گردند کارایی ندارد و توصیه میشود در حد امکان از قاب برای تابلو های ال ای دی ثابت استفاده نکنید.

مدل اجرای کار ال ای دی های ثابت

باکس ال ای دی:

در این مدل اجرای زیرسازی ال ای دی یک باکس مربعی یا مستطیل یا بیضی شکل زمینه کار را میسازد و روی آن را به شکل حروف مد نظر یا نوشته یا شکل های مورد نظر برای پایه های ال دی های ثابت در می آورند سپس ال ای دی ها روی آن کار می شوند این مدل تابلوها را می توان در قاب فلزی قرار داد ودر فضای باز ازآن استفاده نمود.برای آب بند نمودن این قاب ها حتما از چسب آکواریوم استفاده نمایید و در صورت امکان قاب را در جایی قرار دهید که کمتر در معرض باران و یا نور شدید آفتاب قرار گیرد.

ال ای دی های ثابت

برای زیبا تر شدن کار مخصوصا در ال ای دی های ثابتی که در داخل اجرا می گردد می توان از لبه چلنیوم استفاده نمود تا یک باکس بسیار شیک را بسازیم ولی باید از لبه های ساده استفاده نمود.

ال ای دی های ثابت دورگیری شده

در این مدل زیر سازی به شکل خود حروف بریده می شود و حاشیه ی نوشته ال ای دی کار می شود برای اجرای سیم کشی بهتر است که ال ای دی ثابت 2سانت داخل تر باشند.مزیت این مدل کار برای ویترین ها است که داخل ویترین دید خود را از دست ندهد.این مدل کار بیشتر پشت شیشه های ویترین نصب می گردند.

تابلو  ال ای دی های ثابت با برق 12 ولت روشن می شوند و معمولا به یک فلاشر متصل می باشند که این فلاشر برای کنترل نور و مدل های خاموش روشن شدن تابلو موثر است و حتی یک آیتم برای کنترل سرعت بازی ها روی آن تعبیه شده است.

تابلو ال ای دی های ثابت از نور دهی بالایی برخوردار اند لذا توصیه ما به شما این است که سعی کنید نور این ال ای دی ها را در حد نرمال قرار دهید و از فلاشر برای ال ای دی های ثابت استفاده نمایید این دو عمل باعث افزایش عمر ال ای دی های ثابت می گردد.

تابلو های ال ای دی ثابت جایگزین فراگیری برای تابلوهای نئون قدیمی شدند و این مدل تابلو ها را به صورت کامل از دور رقابت حذف نمودند.شدت نور بالا مصرف بسیار پایین برق در تابلو ال ای دی های ثابت باعث میل بیشتر مشتریان برای استفاده از این تابلو ها شده است.بخصوص اینکه تنوع رنگ های زیبا و مدل های اجرایی این ال ای دی ها که در تابلو های نئون امکان پذیر نبود.

مصرف بسیار پایین ال ای دی های ثابت بسیار موثر است در جبران هزینه های آن به عبارتی با در نظر گرفتن مزیت های این تابلو و مقایسه آن با نئون های قدیمی این تابلو در عرض چند ماه پول خود را به شما بازمی گرداند.

اجرای ال ای دی توسط دست و به صورت دانه به دانه انجام می گیرد . انجام عملیات بر روی تک تک آن ها و با دست باعث زمان بر شدن اجرای این نمونه تابلو در تابلو سازی می گردد.زیر سازی این تابلو ها معمولا از چوب یا ام دی اف 3 میل می باشد که با روکش کاغذی سطح این چوب پوشانده شده است.شکل کار و جای پایه توسط دستگاه لیزر ایجاد می گردد. دقت کنید تا سوراخ ها منظم و قطر آن ها به اندازه باشد.در صورت گشاد بودن آن ها پایه ها درست در جای خود قرار نمی گیرند و در صورت تنگ بودن هم پایه ها در ست جا نمی خورند.

ابتدا باید ال ای ذی های ثابت را بر روی کار سوار کرد به گونه ای که پایه مثبت اولی کنار پایه منفی دومی قرار گیرد و به همین ترتیب تا پایان کار ادامه دهید.

بعد از جاگذاری تمام لامپ ها با چسب نواری پهن آن ها را در جای خود ثابت نمایید و کار را برگردانید. بنا به جریان و ولتاژ باید آن ها را به دسته های 4تایی یا 6 تایی تقسیم کنید و پایه های منفی و مثبتی که کنار هم قرار گرفتن را به هم متص کنید و لحیم کاری کنید ابتدا و انتهای هر دسته یک پایه مثبت و یک پایه منفی باقی می ماند که باید که پایه های مثبت را به بیرون دسته می خوابانیم و پایه های مفی را به داخل دسته می خوابانیم.

و در مرحله آخر با سیم بدون لاک پایه های مثبت را به هم و منفی ها را به یکدیگر متصل می نماییم و در نهایت به منبع تغذیه متصل می نماییم تا تابلو ال ای دی ما روشن گردد .

استحکام تابلو ال ای دی ثابت

یکی از ویژگی هایی که یک تابلو  باید از آن برخوردار باشد استحکام آن است و باید بتواند در برابر عواملی که ممکن است به تابلو آسیب وارد آورد به خوبی مقاومت کند.

تابلو ال ای دی ثابت با توجه به اینکه از متریال های با کیفیتی در ساخت خود بهره میبرد به یکی از محکم ترین تابلو ها تبدیل شده است. تابلو ال ای دی ثابت شاید در ظاهر چندان مقاوتی نداشته باشد اما اینگونه نیست و نباید از روی ظاهر آنرا قضاوت نمود. این تابلو ها میتوانند مقاومت خوبی را در برابر عوامل گوناگون از خود نشان دهند.

برای بازی کردن و خاموش روشن شدن تابلو ال ای دی های ثابت می توان بین تابلو و منبع تغذیه از یک فلاشر استفاده نمود. معمولا فلاشر ها وظیفه قطع و وصل کردن منفی مدار را به عهده دارند . این مزیت می تواند به ما کمک کند تا تابلو را به پند دسته تقسیم کنیم و هر دسته را جدا خاموش و روشن نماییم و افکت ها و بازی های بیشتر را بتوان روی کار اجرا نمود.

معرفی تابلو ال ای دی ثابت

مجموعه تابلو ساز اچ دی از مراکز معتبر طراحی و تولید تابلو در کشور میباشد که تجربه و تخصص بالای این مجموعه و بکارگیری از متریال های با کیفیت باعث شده تا کلیه مشتریان رضایت کاملی از خرید تابلو داشته باشند.

تابلو ها از جمله ابزارهای تبلیغاتی بسیار مناسب و ارزان قیمت هستند که امروزه نه تنها مغازه ها بلکه حتی شرکت ها و دفاتر نیز از آنها بعنوان یک ابزار تبلیغاتی و معرفی بهره میبرند. انواع تابلو تا کنون معرفی و تولید شده اند که در این بین باید به تابلو ال ای دی ثابت اشاره نمود.

تابلو ال ای دی ثابت همانطور که از نامش نیز پیداست از جمله تابلوهای تولید شده با لامپ های ال دی میباشد که این لامپ ها از اصلی ترین تفاوت های این تابلو با دیگر تابلوها محسوب میشوند. تابلو ال ای دی ثابت بر خلاف تابلو های روان تصاویر را به صورت ثابت به نمایش در می آورند و دیگر خبری از به حرکت در آمدن تصاویر نیست.

تابلو ال ای دی ثابت میتواند یک کلمه و یا یک جمله را به تصویر بکشد و از آن برای تابلو مغازه و فروشگاه و یا دفتر کاری استفاده می شود.

نمونه تابلو ال ای دی ثابت

نمونه تابلو ال ای دی ثابت، به افراد کمک می کند که بهتر بتوانند انتخاب تابلوی مورد نظر خود را داشته باشند. در واقع با رویت انواع تابلوسازی ال ای دی ثابت، مشاغل مختلف، که نیاز به تابلوی تبلیغاتی دارند، راحت تر طرح مورد نیاز خود را انتخاب می کنند. بدین وسیله متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اند، سفارش انواع تابلو ال ای دی ثابت مجموعۀ خود را خواهند داشت.

اجزای اصلی تشکیل دهندۀ تابلوهای ال ای دی ثابت را دیود با رنگبندی های مختلف تشکیل می دهد و قابلیت برنامه پذیری دارد. متناسب با درخواست مشتریان، در ابعاد مختلف و تراکم اندک و زیاد با کیفیت عالی قابل پیاده سازی می باشد. بنابراین با مشاهده نمونه انواع تابلو ال ای دی ثابت، به راحتی می توانید بهترین سبک طراحی تابلوهای ال ای دی را انتخاب نموده و سفارش دهید.

در همین راستا شاهد سفارش انواع تابلو ال ای دی ثابت در رنگبندی های مختلف می باشیم. به طور کلی رنگبندی و میزان تراکم دیودهای نورانی، تأثیر مستقیم بر قیمت انواع  تابلو ال ای دی ثابت خواهد داشت.

مصرف بهینه تابلو ال ای دی ثابت

در تابلو هایی که از لامپ و لامپ های ال ای دی بر روی آنها استفاده میشود بسیار مهم است که مصرف بهینه ای داشته باشند. هر چه مصرف برق این تابلو ها بهینه تر باشد در نتیجه هزینه برق مصرفی نیز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. تابلو ال ای دی ثابت در این بین از مصرف برق بسیار کمتری برخوردار میباشد و میتواند هزینه برق مصرفی را تا حد زیادی بکاهد که از مزیت های بزرگ آن نیز محسوب میگردد.

انواع تابلو ال ای دی ثابت

انواع تابلو ال ای دی ثابت را می توان در کسب و کارهای مختلف مشاهده نمود. تابلوسازی اچ دی لایت باکس، در لیست خدماتی که ارائه می دهد، تابلوسازی ال ای دی ثابت و روان نیز قابل مشاهده است. انتخاب نوع تابلو در جذب مشتری و بهتر دیده شدن بسیار تأثیرگذار می باشد.

البته نوع مشاغل، به نوبۀ خود، در انتخاب سبک تابلوسازی تبلیغاتی تأثیرگذار می باشد. جهت سفارش طراحی تابلوی تبلیغاتی ال ای دی، نیاز به مشاهدۀ نمونه کار تابلو ال ای دی ثابت است.

LED روان

از مجموعه دیویدهای نورانی تشکیل شده که در یک صفحه به صورت ماتریسی قرار داده شده‌اند و به وسیله‌ی یک برنامه رایانه‌ای تصاویر و نوشته‌ها را روی آن نمایش داده می شود.

تابلو Led روان را می‌توان از نظر رنگ به ۴ دسته تقسیم کرد:

۱) تابلو LED تک رنگ

۲) تابلو LED سه رنگ

۳) تابلو LED هفت رنگ

متون و جملات می‌توانند در آن متحرک باشند. در این نوع تابلو می‌توان از انواع افکت و جلوه‌های متن و انیمیشن برای جذابیت بیشتر و جلب توجه استفاده کرد.

۴) تابلو LED فول کالر (تمام رنگی)

این نوع تابلو LED روان کاملترین و جدیدترین نوع می‌باشد به این نوع تابلوها، نمایشگر LED تمام رنگی و یا تلویزیون شهری LSD هم گفته می‌شود.

که به دو دسته نمایشگر LED فضای باز و نمایشگر LED فضای بسته تقسیم می‌شوند. نوع فضای باز کاملا ضدضربه و ضدآب است و همچنین جهت دیده شدن زیر نور آفتاب شدت نور بالایی دارد.

مزایا تابلو ال ای دی LED

1) جذابیت بصری

2) تابلو ال ای دی نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد و دارای طول عمر بالا است.

3) مقرون به صرفه، به دلیل استفاده از ال ای دی مصرف برق کمتری را نسبت به سایر تابلوها دارند.

4) از نظر سلامت کاملا تایید شده است، نورهای ساطع شده از تابلو به چشم آسیبی نمی‌رساند.

5) دارای قابلیت برنامه نویسی هستند، یعنی متناسب با خواسته متقاضی از لحاظ رنگ، سرعت حرکت و غیره طراحی می گردد.

6) قابلیت استفاده در محیط های باز

7) ضد آب و مقاوم در برابر ضربات

8) تنظیم نور ساطع شده به میزان دلخواه

9) قابلیت آسان تعویض ماژول ها در صورت خرابی

تابلو ال ای دی LED یا به زبان عامیانه تابلو روان را برای فروش و تبلیغات محیطی، به صورت چشمگیر استفاده می کنند. به دلیل ارزان بودن و به خاطر داشتن ظاهری پرزرق و برق خواهان زیادی دارد. معمولا در تمام محله ها و بازارها و خیابان ها تابلو های روان به وفور دیده می شود.

معرفی انواع تابلو نئون

تابلو های نئون انواع مختلفی دارند ولی از انواع معروف و بیشتر شناخته شده تابلو نئون می توان به موارد زیر اشاره کرد. مواردی از قبیل:

  • شیشه ای
  • فلکسی

تابلو نئون مدل شیشه ای

این نوع تابلو از شیشه های خام و خالی پر شده توسط گاز نئون تولید می شود و زمانی که از شیشه ها جریان برق عبور می کند این شیشه ها نورانی می شوند. اغلب این مدل تابلو به شکل حروف و با توجه به سفارش و سلیقه ی مشتری طراحی و تولید می گردد. از انواع تابلو تبلیغاتی شیشه ای می توان به:

  • تابلو رنگی
  • تابلو پودری
  • تابلو معمولی

اشاره کرد. این تابلو ها معمولا در رنگ های مختلف صورتی، آبی، قرمز و زرد ساخته و تولید می شوند.[/vc_column_text]

ساخت تابلو ال ای دی LEd

در واقع تابلو ال ای دی از لامپ های LED تشکیل شده است و از کنار هم قرار گرفتن قطعاتی چون ماژول ها، پاور و یا منبع تغذیه، برد کنترل، واشر آب بندی و قاب تابلو ال ای دی ساخته و نصب می شوند. از اجزای اصلی آنها که وظیفه نمایش و به تصویر کشیدن کاراکتر و تصاویر مورد نظر را دارد، ماژول ها هستند.

ماژول، قطعه ی الکترونیکی قابل تعمیر و یا تعویض است که ورودی های مورد نظر را دریافت نموده و آنها را بعد از پردازش به عنوان خروجی نمایش می دهد.

قاب تابلوهای روان معمولا از نوع آلومینیومی سبک وزن با سه لایه ساخته می شوند. بنابراین تابلوهای ال ای دی ابزار تبلیغاتی مناسبی محسوب می شوند که جایگزین بهتری نسبت به تابلوهای فلکسی، نئون و یا بنر بوده و به دلیل جذابیت بصری بهتر آنها می تواند تصاویر، انیمیشن ها و افکت های ویژه ای را با رنگ و نورپردازی های عالی و متفاوت به خوبی به نمایش بگذارد.

تعمیرات کم هزینه تابلو ال ای دی ثابت

یکی از مشکلاتی که تابلو ها با آن مواجه هستند و باعث میشود تا هزینه های نگهداری از آنها افزایش یابد هزینه تعمیرات و سرویس تابلو ها میباشد. تابلو ها به هر دلیلی ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و نیاز به تعمیر و سرویس داشتته باشند که از این رو تابلو ال ای دی ثابت به دلیل اینکه از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین از اجزای کمتری به نسبت دیگر تابلو ها برخوردار است هزینه های نگهداری را تا حد زیادی کاهش میدهد. تابلو ال ای دی ثابت در مقایسه با دیگر تابلو هایی که از لامپ های ال ای دی بر روی خود بهره میبرند از هزینه تعمیرات کمتری برخوردار میباشد.

ساخت و تولید تابلو ال ای دی ثابت در کمترین زمان

بسیار مهم است که یک تابلو در مدت زمانی کوتاه تولید شود. بسیاری از مشتریان تابلو ها به زمان ساخت تابلو اهمیت زیادی میدهند و تمایل دارند تا تابلو های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند که از این رو تابلو ال ای دی ثابت مدت زمان کمی را برای ساخت و اجرا نیاز دارد. البته نه تنها ساخت تابلو بلکه اجرای آن نیز به زمان کمی نیاز خواهد داشت. اجرای این تابلو ها بسیار زمان کمتری نسبت به دیگر تابلو ها نیاز خواهد داشت.

قیمت طراحی و ساخت تابلوهای ما رو مقایسه کنید!

پول خوب است , اما نحوه به دست آوردنش از همه چیز برای ما مهم تر است .اگر میخواهید یک تابلو منحصر به فرد با قیمتی منصفانه و منطقی داشته باشید پیشنهاد میکنم قیمت طراحی تابلو شرکت نشان شهر را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

بیا چند تا نمونه کار قشنگ از تابلو ال ای دی -led که نشان شهر ساخته رو بهت نشون بدم.

اگر هنوز در مورد تابلو راهنما سوال داری این مطالب میتونه کمکت کنه…

keyboard_arrow_up