خدمات بازدید رایگان تابلو

آیا به دنبال شناخته شدن برند تان با تابلویی چشمگیر و گیرا هستید که هر نگاهی را به خود جذب کند؟

تابلوسازی نشان شهر اینک با خدمتی استثنایی پا به میدان گذاشته است: بازدید رایگان از محل کسب و کار شما برای طراحی تابلو، آن هم تحت نظر کارشناسان برجسته‌. تخصص ما پلی میان رؤیای کسب ‌و‌کار شما تا واقعیت است.

نکات فابل توجه در بازدید رایگان تابلو

راهنمایی برای انتخاب بهترین موقعیت نصب تابلو

در بازدید رایگان تابلو موقعیت نصب تابلو به معنی جهت و زاویه ی دید تابلو است، که براساس موارد مختلفی مانند ساختمان های مجاور و بیشترین رفت و آمد تعیین می گردد. از محل نصب تابلو تا شناخت نقاط قوت محل نصب، هر آنچه برای درخشان ‌تر ساختن نشان تجاری ‌تان لازم است را به کار می‌بریم.

بازدید رایگان تابلو

درخواست بازدید رایگان

اگر میخواهید قبل از سفارش طراحی تابلو یک کارشناس ماهر را با خود داشته باشید میتوانید با کارشناسان نشان شهر در تماس باشید.

نصب تابلو

هماهنگی با معماری محل نصب

ظاهر مدرن یا کلاسیک ساختمانتان تأثیر زیادی در طراحی تابلو دارد. تابلوسازی نشان شهر با بررسی زوایا و استایل ساختمان، اطمینان می‌دهد تا تابلوی شما، بخشی هماهنگ با ساختمانتان باشد. به طور مثال متریال نما ساختمان (سنگ ، کامپوزیت و …) ، طراحی نما ساختمان مدرن یا کلاسیک بودن تاثیر بسزایی در طراحی تابلو تبلیغاتی دارد.

نصب حرفه ای و استاندارد تابلو توسط کارشناسان ما

تابلوهای شما نیازمند نصبی ایمن و متناسب با خصوصیات فیزیکی محل هستند. روش‌های نصب متنوع ما تضمین‌ کننده‌ی آن است که تابلو بدون دردسر و با بالاترین استانداردها نصب شود. در بیشتر موارد تابلوسازی نشان شهر تلاش دارد که تابلو را در کارگاه ساخته و آماده به محل نصب انتقال دهد تا در محل کسب و کار مدنظر و اطراف آن اختلالی بوجود نیاید.

محل کابل کشی و تامین منابع نوری مناسب با کار

نحوه‌ی ورود و مدیریت برق برای تابلو شما نه تنها از جنبه‌های تکنیکی بلکه از نظر ایمنی نیز حائز اهمیت است. ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که هر مولفه‌ای بررسی شده و همه‌چیز تحت کنترل است.

امنیت در هر مرحله: چتری از مراقبت

ایمنی در اجرای پروژه‌های ما اولویت دارد. کارشناسان ما هر جزء را با دقت فراوان بررسی کرده تا محیطی امن را برای کارکنان و مشتریان‌تان تضمین نمایند.

 بهترین اندازه برای ساخت تابلو

با اندازه‌گیری‌های دقیق و تهیه‌ی عکس‌های باکیفیت از محل نصب، ما هر زاویه‌ و جزئیاتی را برای طراحی تابلوی شما مد نظر قرار می‌دهیم. تابلو باید تناسب داشته باشد ، بیرون زدگی بیش از حد و یا کوچک بودن تابلو نسبت به سردرب مواردی ست که باید در اندازه گیری تابلو به آن دقت شود.

برای ساخت تابلویی که مدت‌ها در ذهن داشته‌اید، به ما اعتماد کنید و با تابلو سازی نشان شهر برای  دریافت مشاوره رایگان و یا کارشناس حضوری رایگان تماس بگیرید.

مشاوره و بازدید رایگان تابلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up