طراحی تابلو تبلیغاتی

طراحي تابلو تبلیغاتی و یا طراحي تابلو مغازه بايد خاص و چشمگیر باشد تا مغازه يا تابلو تبلیغاتی متفاوت ديده شود.کارشناسان ما در نشان شهر به شما کمک میکنند تا بتوانید با کمترین هزینه یک تابلو تبلیغاتی منحصر به فرد و خلاقانه برای مغازه و یا کسب و کارتان داشته باشید.

اگر همین الان تابلو تبلیغاتی رو سفارش بدی  توی قیمت تابلو تبلیغاتی20% تخفیف می گیری!

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو

سرویس و نگهداری تابلو تبلیغاتی

تعمیر و نگهداری تابلو

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو با بهترین قیمت

نصب تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو در بهترین موقعیت

خدمات طراحی تابلو تبلیغاتی در نشان شهر چیست؟

طراحی سازه تابلو تبلیغاتی توسط کارشناسان نشان شهر

یکی از مهمترین بخش ها در طراحی تابلو تبلیغاتی, طراحی سازه می باشد.طراحی سازه تابلو تبلیغاتی توسط مهندسان و طراحان در شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله انجام می شود تا یک تابلو تبلیغاتی با شازه ای بسیار محکم و با دوام را تولید کنند.

از من بپرس
کارشناس حضوری

در موردخدمات طراحی تابلو تبلیغاتی شرکت نشان شهر بیشتر بدانید…

همانگونه که به روز بودن و ارائه بهترين خدمات و محصولات مي تواند براي يک کسب و کار داراي اهميت باشد، طراحی تابلو مدرن نيز داراي اهميت بسياري است. امروزه طراحی سه بعدی و 3d تابلوهای تبلیغاتی یکی از برترین ویزگی های تابلوسازی به حساب می آید. در تابلوسازی نشان شهر طراحی تابلو آنلاین و با قیمت مناسب انجام می شود. طراحی تابلو مغازه، طراحی تابلو چنلیوم، طراحی تابلو تبلیغاتی و … نیاز به رعایت نکات طراحی تابلو می باشد.

طراحی تابلو بصورت اختصاصی و بصورت طراحی سه بعدی می باشد. از جمله طراحی های در این زمینه می توان به طراحی بهترین تابلو چلنیوم و سایر حروف برجسته اشاره کرد همچنین طراحی تابلو فست فود، طراحی تابلو داروخانه، طراحی تابلو سوپرمارکت، طراحی نما و … انجام می شود.

طراحی تابلو تبلیغاتی بر اساس خدمات

يکي از مهمترين نکاتی که در طراحی تابلو مغازه و فروشگاه بايد به آن دقت کرد، طراحی سه بعدی تابلو با توجه به خدمات آن کسب و کار می باشد. ابتدا ابعاد و اندازه تابلو توسط تابلوساز گرفته می شود. پس از مشخص شدن ابعاد تابلو، طراحی تابلو انجام می شود. در طراحی تابلو مغازه و فروشگاه، با توجه به نوع کسب و کار و ارائه محصول مورد نظر مي تواند يکي از نکات مهم طراحی باشد.

برای مثال تابلو نئون فلکسی و تابلو حروف برجسته لاس وگاسی کاربرد زیادی در کافه، رستوران دارد. تابلو حروف برجسته استيل بيشترين کاربرد را در طلافروشی ها و مشاغلی که نیاز به نشان دادن لوکس بودن خود دارند کاربرد دارد.

طراحي تابلو مغازه و فروشگاه با شيوه های مدرن و بروز موجب ديده شدن بيشتر و افزايش چند برابری فروش کسب و کار و همچنين شخصيت بخشيدن به محل کسب و کار خواهد شد.

طراحی تابلو تبلیغاتی مدرن باعث می شود مخاطبان گسترده ای را در طی شبانه روز داشته باشیم. مخاطبان تبلیغات محیطی هر روز در حال افزایش است زیرا تعداد عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه بیشتر از گذشته در خیابان ها وجو دارد.

طراحی تابلو

طراحی تابلو میبايست به گونه ای انجام شود که از هر نوع پيچيدگی به دور باشد. استفاده از گرافيک مناسب و زيبا، رنگ های مناسب و نام یا برند تبليغاتی خاص و تاثيرگذار که بر روي تابلو درج می شود و مختص به خود کسب و کار هست می تواند موجب زيباتر شدن تابلو تبليغاتی شود.

 رنگ در طراحی تابلو

کاربرد رنگ ها در طراحی تابلو ممکن است دشوار به نظر برسد اما می توان مطابق با خدمات ارائه شده و احساسی که تجارت شما به افراد القا می کند، بهترين رنگ را جهت استفاده در تابلو خود در نظر بگيريد.

با توجه به طراحی سه بعدی تابلو می توان از رنگ های مکمل استفاده کرد ولی اين کار را زمانی می توان انجام داد که بيش از دو رنگ در طراحی تابلو قابل استفاده و اجرا باشد. اين نوع رنگ بندی می تواند طيف رنگی جذابی در تابلو ايجاد می کند.

کنتراست رنگی به معنی استفاده از رنگ های متضاد در تابلو است. معمولاً در تابلوهايی که از دو رنگ استفاده می شود کاربرد دارد. طراحی و ساخت تابلو با کنتراست رنگی تاثير بيشتری در جلب نظر مخاطب دارد.

در بیشتر موارد ارگان های دولتی و خصوصی دارای رنگ سازمانی هستند بنابراین طراحی تابلو باید براساس رنگ اختصاصی سفارش دهنده تابلوهای تبلیغاتی انجام گیرد.

نورپردازی در طراحی تابلو

نورپردازی در تبلیغات تمامی محصولات تاثیر بسزایی دارد. استفاده از نورپردازی برای یک برند، آن را خاص، مدرن و با شکوه بیشتری جلوه می دهد. با تاریک شدن هوا خیابان ها نیز تاریک شده و تابلو مغازه به تنهایی خوب دیده نمی شود نورپردازی راه حلی برای این مشکل است به طوری که دیگر در شب دغدغه ای برای دیده نشدن به وجود نمی آید. زیبایی و دیده شدن از اهداف اصلی طراحی و ساخت تابلو است.

نورپردازی که در طراحی تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شود از لامپ های LED و SMD است. این لامپ ها در اشکال مختلف در بازار وجود دارند.

استفاده از متن متناسب در طراحی تابلو

از موارد تاثيرگذار ديگری که موجب افزايش توجه مشتريان به تابلو تبليغاتی خواهد شد، انتخاب بهترين اسم برای تابلو است. اسم یا برندی که جهت استفاده در طراحی تابلو انتخاب مي شود بايد خوانا و با قطر قلم مناسب و مرتبط با محصول ارائه شده در آن مغازه یا فروشگاه باشد.

محل مناسب نصب تابلو تبلیغاتی

محل نصب تابلو تبلیغاتی به عواملی مانند ابعاد تابلو، جهت و دید مخاطبان و … بستگی دارد. تابلو بايد در مکانی نصب شود که از هر سمت قابل مشاهده باشد و جلب توجه کند. ابعاد تابلو و مکان نصب به نوع تابلو نیز بستگی دارد. بطور مثال طراحی تابلو بیمارستان ها، بانک ها و … باید طوری باشد که برای عموم مردم خوانا و قابل مشاهده باشد.

تاریخچه طراحی تابلو های حروف برجسته

مهمترین قسمت در ساخت تابلوهای تبلیغاتی، بخش طراحی تابلو تبلیغاتی است. چرا که زمانی یک تابلو جذاب، چشمگیر و تاثیرگذار می باشد که دارای طراحی خوب و جذابی باشد. مجموعه نشان شهر با کادری حرفه ای آماده پذیرش سفارش طراحی آنلاین تابلوهای تبلیغاتی مغازه، ادارات، مجتمع های تجاری، تابلو هتل ها، بیمارستان ها، سوپرمارکت، رستوران،فست فود، داروخانه و … می باشد.

در گذشته بخاطر عدم وجود کامپیوتر و نرم افزار های طراحی تمام مراحل ساخت تابلو تقریباً با دست انجام می شد و قالب تابلوها تقریبا به یک فرم و شکل خاص بودند و فقط سازنده تابلو می توانست به سلیقه خودش تغییری در شکل و ظاهر تابلو ایجاد کند که ممکن بود به خاطر نا آشنایی به اصول تابلوسازی از جمله رنگشناسی و بازاریابی، نتیجه کار مورد پسند نباشد.

و تا زمانیکه تابلو به طور کامل ساخته و نصب نمیشد، مشتری نمی توانست نتیجه کار را ببیند و اگر هم مورد پسند نبود دیگه نمی توانست تغییری در ظاهر تابلو بدهد. چون تابلو دیگر ساخته شده بود و در صورت تغییر آن بایستی هزینه ساخت مجدد را متقبل شود.

طراحی تابلو در گذشته

یکی از روش های که در قدیم برای ساخت تابلو مورد استفاده قرار می گرفت روش فیکسه کاری بود. در گذشته چون ابزارهای چاپ وجود نداشت تعدادی از استادکاران نقاشی و خط، تابلوها را به روش خاصی به نام فیکسه، نقاشی می کردند و نوشته و مطالب داخل تابلو را با دست بصورت خطاطی می نوشتند. اینکار با اینکه بسیار مشکل بود و به هنر و دقت زیادی احتیاج داشت ولی در عوض تابلوها را تبدیل به یک اثر هنری کرده بود.

و در واقع یک تابلوساز علاوه بر اینکه به اصول فنی کار یعنی آهنگری، جوشکاری و … مسلط بود، بایستی به هنر نقاشی، خطاطی و فیکسه کاری نیز تسلط کامل داشت لذا تعداد کمی در این صنعت در گذشته حرف اول را می زدند و آثار زیبایی از ساخت تابلو را در سرتاسر شهر به نمایش گذاشتند.

ولی کم کم با ورود تکنولوژی و صنعت چاپ به ایران این نوع تابلوسازی به فراموشی سپرده شد و در حال حاضر فقط تعداد کمی از هنرمندان این روش را در بعضی از تابلوها مورد استفاده قرار می دهند.

تکنولوژی در طراحی تابلو

با پیشرفت تکنولوژی و ورود صنعت چاپ در دهه هفتاد در ایران، طراحی تابلو نیز وارد دوران جدیدی شد. ورود کامپیوتر به این صنعت و خلق نرم افزارهای طراحی همانند کورل، فتوشاپ و ایلستریتور و … شکل و شمایل تابلوها را دچار تغییرات فراوانی کرد.

بطوریکه با ورود دستگاهای چاپ همانند چاپ فلکس، بنر ،لایت باکس و …  ورود متریال های گوناگون مانند کامپوزیت، پلی کربنات، چوب و … به این صنعت طراحی تابلو نیز جان تازه ایی گرفت و باعث بوجود آمدن رقابتی سخت بین تابلوسازان برای طراحی و ساخت تابلوهای حرفه ایی، خلاق و مدرن شد.

طراحی تابلو در تابلوسازی نشان شهر

مجموعه تابلوسازی نشان شهر با داشتن کادری مجرب و حرفه ایی در زمینه طراحی سه بعدی تابلو، قدم بزرگی را در راستای خلق تابلوهای زیبا و چشمگیر برداشته است.

طراحان این مجموعه با تسلط بر برنامه هایی همچون اتوکد، تری دی مکس، وی ری و …. تابلو و فضای اطراف آن را بصورت کاملا واقعی طراحی نموده و باعث میشوند مخاطب قبل از ساخت تابلو، آن را به وضوح  کامل و با متریال های واقعی در فضای کاری خود ببیند و خیلی راحتتر تصمیم بگیرد که این تابلو مناسب محیط کاری خود است یا نه.

همواره این مسئله را در نظر داشته باشید که برای سفارش یک تابلو، اولین و مهمترین مسئله ایی که بایستی به آن توجه کنید طراحی سه بعدی تابلو است. و حتما این امر را به یک شرکت معتبر و یا به طراحان حرفه ایی و معتبر که به این صنعت آشنا هستند بسپارید.

از فواید طراحی تابلو می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • انتخاب رنگ مناسب
  • انتخاب درست متریال حروف و زمینه تابلو
  • چیدمان درست عناصر طراحی شده در تابلو
  • محل مناسب استقرار تابلو
  • ابعاد و اندازه دقیق عناصر طراحی شده در تابلو

قیمت طراحی تابلو تبلیغاتی چند است؟

قیمت طراحی تابلو تبلیغاتی بسته به میزان پیچیدگی تابلو و متریال مورد استفاده متفاوت است .این قیمت بسته به میزان المانهای به کار رفته و کیفیت متریال مورد استفاده در صنعت تابلوسازی فرق میکند.شما میتوانید در تماس با کارشناسان تابلوسازی نشان شهر علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از قیمت طراحی تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود مطلع شوید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی با بهترین قیمت

کارشناسان تابلوسازی نشان شهر آماده ارائه مشاوه رایگان هستند.تماس بگیرید…

متریال اورجینال و مطمئن

با کمترین قیمت بهترین تابلو رو داشته باش

ما در نشان شهر به فکر جیب شما هستیم تا با کمترین قیمت یک تابلو با بهترین متریال داشته باشید.

تابلوسازی نشان شهر
سفارش بهترین تابلو

چند نمونه کار طراحی تابلو تبلیغاتی توسط شرکت نشان شهر

keyboard_arrow_up